Obligod uzavírá svou introdukci novým singlem! Na zahradě u Obligod právě dozrály plody zhudebněného triptychu. Prvňačka YAWANAWA a druháček Dolphin Dance už se na ovocné míse objevili před pár měsíci. Třeťačka Marakuyah je paradoxně nejmladší, ale dozrávala poctivě a dlouho na to, aby mohla přeskočit první dvě třídy a zařadit se na mísu ovoce první jakosti.

Nech se vyvést z míry, otestuj svou vlastní odvahu pokušením a klidně si nabídni toto jarní osvěžení. Pro rekapitulaci se členové z Obligod ještě nedávno vysvlékli z názvu Fox Territory, pod kterým vydali debutovou desku Degressive Fusion.

Třetí skladba si žánrové meze neklade ani je nepřekračuje. Marakuyah evokuje vlny klidu a tím se v repertoáru dostala na post arci-chillového tracku. Tradiční nástrojové obsazení zde nově doplňují ukulele a dulcimer hostujícího Jiřího Sedláka. Teď se kapela zaměří především na tvorbu nového materiálu. Nech se překvapit, co to bude.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit