Obligod uzavírá svou introdukci novým singlem! Na zahradě u Obligod právě dozrály plody zhudebněného triptychu. Prvňačka YAWANAWA a druháček Dolphin Dance už se na ovocné míse objevili před pár měsíci. Třeťačka Marakuyah je paradoxně nejmladší, ale dozrávala poctivě a dlouho na to, aby mohla přeskočit první dvě třídy a zařadit se na mísu ovoce první jakosti.

Nech se vyvést z míry, otestuj svou vlastní odvahu pokušením a klidně si nabídni toto jarní osvěžení. Pro rekapitulaci se členové z Obligod ještě nedávno vysvlékli z názvu Fox Territory, pod kterým vydali debutovou desku Degressive Fusion.

Třetí skladba si žánrové meze neklade ani je nepřekračuje. Marakuyah evokuje vlny klidu a tím se v repertoáru dostala na post arci-chillového tracku. Tradiční nástrojové obsazení zde nově doplňují ukulele a dulcimer hostujícího Jiřího Sedláka. Teď se kapela zaměří především na tvorbu nového materiálu. Nech se překvapit, co to bude.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?