Majestátná Vltava je pro mnohé z nás nejenom řekou protékající hlavním městem a název Smetanovy symfonie, ale také státním symbolem. Plavba po Vltavě se tak může stát nezapomenutelným zážitkem plným romantiky či historického poznání, které můžete prožít například na palubě parníku Jan Plezier.

Plavba po Vltavě patří k jednomu z nejpříjemnějších zážitků a zároveň způsobu, jak poznat historické centrum Prahy. Člověk si může užít její magickou atmosféru a strávit skvělý čas se svými přáteli, kolegy z práce či blízkými. Jan Plezier je vybavená, vytápěná, dvoupalubová osobní motorová loď, která existuje právě proto, aby vám tyto zážitky zprostředkovala. Parník jako takový započal svou životní etapu se jménem Stad Purmerend III před více jak 90 lety v Holandsku. Nejprve byl spuštěn na vodu jako nákladní loď a příliš komfortu své posádce nenabízel. Své působení v Čechách zahájil až v roce 2017 už jako Jan Plezier, kdy opustil Antverpy a připlul do Prahy.

Loď Plezier nyní celoročně brázdí Vltavu. Stává se častým zázemím pro různé firemní akce, večírky, oslavy, svatby a další všemožné akce na které si jen vzpomenete.

Na dvou palubách s kapacitou až sto lidí nabízí parník kvalitní LED osvětlení, ozvučení, bar, taneční palubu a pro okamžité sdílení svých zážitků také Wifi připojení. Na druhou stranu dokáže nabídnout také kvalitní zázemí pro pořádání konference či firemního team buildingu. A pokud vás historické kulisy stověžaté Prahy omrzí, je zde také možnost vyplout až za hranice hlavního města dál na sever, třeba až na Labe!

Více informacích o plavbách a lodi Jan Plezier můžete nalézt na stránkách www.vltavaslodi.cz nebo www.janplezier.cz.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit