Přiznejte se, dámy. Když teploty klesnou a nastoupí chladné počasí, to je okamžik, kdy je na čase se zahřát zahřeje spoustou vrstvení a pečlivě vybraných doplňků. Stejně jako pohodlný šátek, kašmírový svetr a elegantní kabát jsou nezbytností zimního šatníku, nesmí chybět ani báječná zimní čepice.

Naštěstí existuje spousta módních možností pro každou situaci. Zjistěte, co hledat v zimní čepici, a nakupujte ty nejžhavější modely, takže i když je pošmourné počasí, budete vždy vypadat skvěle.

Výběr té nejlepší zimní čepice je víc než jen najít takovou, která vám sedne . Chcete-li úspěšně sundat zimní pokrývku hlavy, postupujte podle těchto několika jednoduchých kroků.

‍Jak vybrat správnou čepici?

Hledejte klobouky z luxusních látek, jako je kašmír nebo jemná merino vlna. Věnujte pozornost smíšeným texturám, jako je ovčí kůže nebo podšívka z umělé kožešiny pro větší kouzlo a teplo. Nezapomeňte, že samotná vlna kouše a proto jsou vždy lepší čepice s podšívkou.

Když přijde na výběr dámské zimní čepice, nebojte se vyzkoušet něco nového. Pokud obvykle nosíte přiléhavého manžetového kulicha zakrývající vaše uši, vyzkoušejte štíhlého kulicha nad ušima. Nebo pokud máte tendenci upřednostňovat klobouky s krátkou krempou, dejte šanci topperu se širokou krempou. Pamatujte, že je to jen klobouk, ne tetování.

‍Pokud se obvykle rozhodujete pro základní černou nebo jiné neutrální tóny, zvažte použití palety barev, abyste vyzkoušeli nové věci. Možná si nasaďte jasně oranžovou čepici s pom-pomy, která dodá jinak monochromatickému vzhledu šmrnc.

Doslova několik set druhů a typů zimních čepic můžete najít na https://eobuv.cz/c/doplnky/textilie/cepice/damske/zimni-cepice a strávit tak příjemné zimní večery s vybíráním právě té pravé.

‍Jaké jsou nejoblíbenější čepice?

Pravděpodobně nejoblíbenější styl zimní čepice, který je k dostání prakticky v každém tvaru, barvě a látce, je kulich. Mívá lichotivé malé až velké bambule a je dostatečně univerzální pro různé příležitosti.

Chcete-li si užít zábavu v této teplé čepici, kterou musíte mít, vyzkoušejte žebrovaného kulicha s bambulí se svým oblíbeným svetrem s kapucí. Pro dotek luxusu si dopřejte hřejivého kulicha z kašmíru nebo merino vlny. Nebo vyzkoušejte robustní pletenou čepici, abyste využili vynikající izolaci, kterou poskytuje. Navíc kulichy jsou  nejoblíbenější čepicí všech dětí. Umí být hravé, roztomilé, ale taky dokonale zajistí vašemu dítěti teplo. Přesvědčte se na https://eobuv.cz/c/doplnky/textilie/cepice/detske/zimni-cepicea slaďte zimní čepice celé rodině.

Stejně jako kulichy i barety jsou měkké klobouky bez krempy, které lichotí všem ženám. Barety, často vyrobené z vlny, háčkované bavlny nebo akrylu, jsou z větší části dobrou zimní čepicí. Na rozdíl od kulichů však nezakrývají uši. Proto je dobré to kompenzovat objemným pleteným šátkem nebo límcem z umělé kožešiny, abyste se zahřáli.

Opravdu neexistuje špatný způsob, jak nosit tento ikonický francouzský klobouk, takže vyzkoušejte různé úhly – nakloňte jej na jednu stranu, vycentrujte na hlavu nebo experimentujte s nošením pozpátku. Dolaďte jej strečovým pleteným svetrem, kostkovanou sukní, tvídovým kabátem a černými legínami pro zábavný vzhled, který bude fungovat v kanceláři nebo venku s přáteli.

Překvapilo vás, že se na seznam dostala baseballová čepice? Ale nosit tuto ultra ležérní klasiku může být ve skutečnosti docela šik, pokud zvolíte správnou látku, barvu a styl.

Ať už se jedná o snapback, strapback nebo vypasovanou čepici, hledejte výrobky do chladného počasí, jako je kašmír, vlněné směsi nebo drcený samet, abyste udrželi hlavu v teple. Zvažte bohaté tóny – víno, smaragd, indigo, lilek – aby celý váš outfit získal pocit uvolněného luxusu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit