Je tomu tak, populární americká zpěvačka a herečka Miley Cyrus se spojila s Converse, aby vytvořili společnou kolekci, šitou přímo na míru. Její osobnost je z kousků cítit na míle daleko, energická a vždy pozitivní žena chce tímto naznačit i všem svým vrstevnicím, že stále mohou poznávat samy sebe a být soběstačné, přesně jak to dělá ona.

Je otevřená všem stránkám života a nehodlá se jen tak vzdávat a to samé chce vzkázat svým fanouškům: “Rozhodně jsem měla při práci na kolekci a jejích designech v hlavě a srdci své fanoušky Zasadila jsem do designů to, co na mě milují a co já miluji na nich,” říká. 

V její debutové kolekci najdeme mnoho kousků. Ať už to jsou mikiny, legíny, trička nebo batohy. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to hlavní – boty. Nechybí na nich třpytky, saténové tkaničky, odznáčky, ale ani logo usmívajícího se myšáka, který má místo očí iniciály MC. Nejvíce bych asi vypíchnul vysokou variantu klasických Chuck Taylor All Star, která je doplněná o platformu. Ta dodává celé siluetě velmi zajímavý vzhled a určitě se s ní na ulici neztratíte a budete (doslova) vyčuhovat z davu. 

Podívejte se na hravý lookbook, který Miley nafotila s některými svými fanoušky a legendární módní fotografkou Ellen Von Unwerth.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit