Je tomu tak, populární americká zpěvačka a herečka Miley Cyrus se spojila s Converse, aby vytvořili společnou kolekci, šitou přímo na míru. Její osobnost je z kousků cítit na míle daleko, energická a vždy pozitivní žena chce tímto naznačit i všem svým vrstevnicím, že stále mohou poznávat samy sebe a být soběstačné, přesně jak to dělá ona.

Je otevřená všem stránkám života a nehodlá se jen tak vzdávat a to samé chce vzkázat svým fanouškům: “Rozhodně jsem měla při práci na kolekci a jejích designech v hlavě a srdci své fanoušky Zasadila jsem do designů to, co na mě milují a co já miluji na nich,” říká. 

V její debutové kolekci najdeme mnoho kousků. Ať už to jsou mikiny, legíny, trička nebo batohy. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to hlavní – boty. Nechybí na nich třpytky, saténové tkaničky, odznáčky, ale ani logo usmívajícího se myšáka, který má místo očí iniciály MC. Nejvíce bych asi vypíchnul vysokou variantu klasických Chuck Taylor All Star, která je doplněná o platformu. Ta dodává celé siluetě velmi zajímavý vzhled a určitě se s ní na ulici neztratíte a budete (doslova) vyčuhovat z davu. 

Podívejte se na hravý lookbook, který Miley nafotila s některými svými fanoušky a legendární módní fotografkou Ellen Von Unwerth.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE