Imagination Festival, který se koná již 16. října na Výstavišti v pražských Holešovicích zveřejnil svůj oficiální trailer!

Kompletní lineup Imagination Festivalu čítá přes 20 zahraničních jmen, které vystoupí na 3 stagích! Mezi vystupujícími se objeví např. belgická senzace Netsky, holandský Brennan Heart, Angerfist nebo brazilský DJ Marky. Kompletní seznam vystupujících najdete na oficiálních stránkách festivalu.

IMAGINATION FESTIVAL 2015 OFFICIAL TRAILER

Nejlevnější vstupenky seženete v síti Ticketportal za 990,- Kč bez předprodejního poplatku. Zahraniční návštěvníci pak seženou vstupenky v sítích UKF, Ticketticker, Paylogic a festivalové balíčky v síti FesTicket.


Vstupenky: www.imaginationfestival.cz/#tickets
Facebooková událost: http://bit.ly/Imagination2015
Oficiální web: www.imaginationfestival.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit