Ve spolupráci s Queens.cz VR/NOBODY přináší svým fanouškům svůj historicky první merch!

Kolekce, vzniklá spojením VR/NOBODY a Addict by NobodyListen, s vlastními designy, obsahuje bundy, mikiny, pola, trika a mnohem víc.

14. prosince proběhl v Queensu instore release a hned den na to bude zboží dostupné i online na Queens.cz. Jako specialní bonus představili Václav Rouček a NobodyListen všem příchozím také premiéru nového singlu a bližší informace o nadcházejících projektech.

Podívejte se, jak to na akci vypadalo a jaké jsou kousky z této kolekce.

foto:
Kristýna Mergeščíková

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit