Mnoho z nás žije hektickým životem, který je plný všemožných aktivit, po kterých nám prostě nezbyde na úklid čas. To ale neznamená, že musíme žít ve špíně. V dnešní době si totiž můžete na úklid zaplatit někoho jiného. Stačí napsat a je to.

Největší zájem o úklid mají ti, kteří mají velký dům, či byt. To ale neznamená, že pomoc s úklidem nepotřebují ani ti, kteří zrovna nebydlí ve větších prostorech. Občas zkrátka není čas a člověk musí plnit jiné povinnosti, než zrovna úklid. Může se například ale také jednat o rodiny s dětmi, které radši svůj čas věnují právě rodině a úklid rádi přenechají někomu jinému.

Pokud i vy nechcete ztrácet čas s úklidem a raději ho přenechat někomu, kdo tomu opravdu rozumí, je tu pro vás portál Vyluxuj.cz, kde naleznete paní na úklid domácnosti s referencemi a hodnocením zákazníků přímo z vašeho okolí. Samozřejmě se po někom na úklid můžete vždy poptat někoho ve vašem okolí, ale proč si neobjednat úklid bytu, úklid rodinného domu, úklid kanceláře, práci na zahradě, paní na žehlení, mytí oken a další přímo z pohodlí vašeho domu. Pro větší úklid můžete objednávat více paní na úklid současně.

Úklid domácnosti v Praze, tak nebyl nikdy jednodušší. Stačí si sednout k počítači a s případnou paní na úklid se domluvit. Vy už nikdy na koště či vysavač nebudete muset sáhnout. Jednotná cena se nikdy říct nedá, jelikož každá paní si účtuje jinou hodinovou sazbu, takže i to, kolik zaplatíte je na vás. Tento způsob úklidu se navíc v dnešní době stává čím dál tím víc oblíbeným.

Kromě vašeho domu či bytu, je možné si úklid objednat také do vaší firmy, kde se vám například kvůli malým prostorům už nevyplatí objednat velkou úklidovou firmu. „Pracuji v menší kanceláři, kam se nevyplatí objednávat úklidovou firmu. Na Vyluxuj.cz jsem snadno našla spolehlivou paní na úklid,” píše spokojená zákaznice na webu.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit