Warehousová noc Harmony se vrací do MeetFactory. Místa, kde se transformovala i do hudebního vydavatelství.

Hlavním vystupujícím je Marcus Henriksson ze Švédska, známý především působením ve skupině Minilogue. Posledních pár let, po odeznění minimalové vlny v elektronické hudbě, se vydal na solovou dráhu, ve které je inspirován svojí 90’s psytrancovou minulostí, jógou a účastí na šamanských obřadech. Svoje DJ sety proto staví na zvucích inspirovaných z těchto kultur. Chytlavé perkuse, často obsahující timpany a bonga, se během jeho vystoupení stávají navykovými a málo komu ze sálu zaříkávače dovolí odejít.

Předskakovat mu bude Švéd Toffes Värld, člen Hypnus records. Oproti Marcusovi se věnuje hudbě pomalejší a procítěnější. Linoucí se melodie v rytmech dub techna skandinávského dj/producera jsou pohlazením pro každou citlivou duši.

Program na hlavní i venkovní stagi doplní členové organizačního týmu Alfred Czital, Raleigh a Yan. Do kádru si tentokrát přizvali na domácí půdě velice oblíbeného PSJ. Všichni dobří lidé a přátelé hudby vítáni!

Event: https://www.facebook.com/events/384810362003484/

Harmony Records: https://www.facebook.com/HarmonyRec.Prague/ 

MeetFactory: https://www.facebook.com/MeetFactory/

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE