Warehousová noc Harmony se vrací do MeetFactory. Místa, kde se transformovala i do hudebního vydavatelství.

Hlavním vystupujícím je Marcus Henriksson ze Švédska, známý především působením ve skupině Minilogue. Posledních pár let, po odeznění minimalové vlny v elektronické hudbě, se vydal na solovou dráhu, ve které je inspirován svojí 90’s psytrancovou minulostí, jógou a účastí na šamanských obřadech. Svoje DJ sety proto staví na zvucích inspirovaných z těchto kultur. Chytlavé perkuse, často obsahující timpany a bonga, se během jeho vystoupení stávají navykovými a málo komu ze sálu zaříkávače dovolí odejít.

Předskakovat mu bude Švéd Toffes Värld, člen Hypnus records. Oproti Marcusovi se věnuje hudbě pomalejší a procítěnější. Linoucí se melodie v rytmech dub techna skandinávského dj/producera jsou pohlazením pro každou citlivou duši.

Program na hlavní i venkovní stagi doplní členové organizačního týmu Alfred Czital, Raleigh a Yan. Do kádru si tentokrát přizvali na domácí půdě velice oblíbeného PSJ. Všichni dobří lidé a přátelé hudby vítáni!

Event: https://www.facebook.com/events/384810362003484/

Harmony Records: https://www.facebook.com/HarmonyRec.Prague/ 

MeetFactory: https://www.facebook.com/MeetFactory/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit