S novým zaměřením CZECHMAGU přichází i zcela nový design, který můžete již několik týdnů sledovat napříč naším obsahem, webovkami a naše nové “oko” na vás určitě již taky odněkud zamrkalo. 👁 Za vším stojí náš skvělý grafik Martin Tomáš a jelikož jsme si řekli, že “hadry dělají člověka”, tak se Martin postaral i o náš nový merch.

Chceme, aby CZECHMAG byl hlavně O NÁS, tvůrcích, a O VÁS, čtenářích. 🖤 Rozhodli jsme se tedy, že pustíme náš původně jen týmový merch i mezi vás. Ten si můžete od této chvíle předobjednat na našem e-shopu. Na výběr jsou trička a mikiny ve více variantách i barevných provedeních. Vy si oblíknete slušivé hadry a zároveň tím i podpoříte naší nezávislou tvorbu, za což vám budeme neskonale vděčni, to je fér ne? Pokud si stále nejste jistí, tak vás možná přesvědčí super lookbok níže, o který se postaral Kuba Zeman, nebo promo video, o něž se zas zasloužil Petr Vančata.

přejít do e-shopu

P.S. Pokud před odesláním první várky objednávek zadáte kód “PRE-ORDERS”, budete mít celý obsah košíku s 10% slevou.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?