S novým zaměřením CZECHMAGU přichází i zcela nový design, který můžete již několik týdnů sledovat napříč naším obsahem, webovkami a naše nové “oko” na vás určitě již taky odněkud zamrkalo. 👁 Za vším stojí náš skvělý grafik Martin Tomáš a jelikož jsme si řekli, že “hadry dělají člověka”, tak se Martin postaral i o náš nový merch.

Chceme, aby CZECHMAG byl hlavně O NÁS, tvůrcích, a O VÁS, čtenářích. 🖤 Rozhodli jsme se tedy, že pustíme náš původně jen týmový merch i mezi vás. Ten si můžete od této chvíle předobjednat na našem e-shopu. Na výběr jsou trička a mikiny ve více variantách i barevných provedeních. Vy si oblíknete slušivé hadry a zároveň tím i podpoříte naší nezávislou tvorbu, za což vám budeme neskonale vděčni, to je fér ne? Pokud si stále nejste jistí, tak vás možná přesvědčí super lookbok níže, o který se postaral Kuba Zeman, nebo promo video, o něž se zas zasloužil Petr Vančata.

přejít do e-shopu

P.S. Pokud před odesláním první várky objednávek zadáte kód “PRE-ORDERS”, budete mít celý obsah košíku s 10% slevou.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit