Nový koncept studií – JOHN REED Fitness Music Club, který zcela jedinečným způsobem prolíná hudbu, design a fitness, už 14. září otevře dveře svého prvního klubu na Karlově náměstí veřejnosti. Do té doby se s ním potkáte v centru Prahy. První zářijový týden totiž startuje Guerilla Music Workout – vybraní tanečníci se náhodně objeví na různých místech Prahy a společně s Bboyem roztančí ulici. Cílem těchto tanečních vystoupení, která jsou součástí marketingové kampaně ke vstupu značky JOHN REED Fitness Music Club na český trh, je připomenout, že JOHN REED není jen klasickým fitnessem, ale výrazně v něm promlouvá i hudba, která motivuje a vybízí ke špičkovému výkonu.

Pečlivě zvolená hudební selekce zahrnuje house, electro, hip hop i pop. Neochvějnou součástí jsou dvakrát týdně live DJ sety hudebníků z lokální i zahraniční scény. Členové klubu mohou zažít hudbu i přizvané umělce ve zcela novém kontextu a posunout tím pádem svůj pravidelný work-out na vyšší level. Sety jsou navíc přenášeny živě přes Soundcloud a Mixcloud. I mimo živé sety se JOHN REED se svým JOHN REED rádiem stará o to, aby hudební doprovod odpovídal náladě i denní době. Hudební experti v JOHN REED zajišťují a pečlivě kurátorují playlisty tak, aby se vždy přesně hodily k různým typům cvičení.

Dynamickou choreografii Guerilla Music Workoutu má na svědomí mladá tanečnice a performerka Monika Nevrlá. Choreografie je postavená na mixu několika tanečních stylů kombinujících prvky MTV, hip hopu, street jazzu a funky, nechybí ani mix kroků z aerobiku.

Klub bude otevřen dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu a nabídne svým členům široký výběr moderně koncipovaných a podnětných tréninků včetně kardia, strojů, free weights, funkčních tréninků a stejně tak i virtuální skupinové cvičení CYBEROBICS®.

Kromě služeb nabízí JOHN REED Fitness Music Club i speciální dyzajn s exotickým interiérem, který mu dodává nepřekonatelnou atmosféru.

V pražském JOHN REED Fitness Music Clubu stále běží atraktivní předprodej členství, kdy lze získat členství Basic za 350,- korun místo 500,- korun a členství Gold za 490,- korun místo 700,- korun.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit