Sportovní řada Tech Pack vznikla v roce 2013 a v podzimní kolekci letošního roku nám ji na sobě představí známá modelka, herečka a také aktivistka za rovnost pohlaví, Ruby Rose. Materiál Tech Pack byl navržen tak, aby jsme se cítili komfortně jak za chladného rána, tak i během teplého odpoledne i deštivého večera.

Podzim je velmi typický svým proměnlivým počasím, proto designéři Nike navrhli materiál, který je prodyšný, ale zároveň dokáže izolovat. Navíc je díky nylonovému materiálu velmi příjemný a nebrání pohybu.

Kolekce Nike Tech Pack 2017 je vlastně inovovaná kolekce Nike Tech Fleece, která je kombinací  Nike Tech Knit a Nike Aeroloft. Díky tomu je veškeré oblečení prodyšné, ale zároveň drží teplo a poskytuje to největší pohodlí. Díky vrstvenému materiálu je navíc voděodolné.

V podzimní kolekci 2017 se představí kromě pánských stylů také dva unikátní kusy z dámské řady:

Nike Tech Fleece Destroyer – legendární bundy Nike se vrací v této podzimní kolekci zpět. Jsou ušité z flísu, který je velmi pohodlný. Je měkký, lehký, ale také hřejivý. Nové provedení pro podzim 2017 je navrženo v tlumených barvách,  které vám nezevšední.

Nike Tech Fleece Repel Jacket – designová bunda s vysokým límcem a vrstveným oboustranným rukávem, který má na svém konci otvor pro palec, takže zároveň slouží i jako rukavice. Bunda navíc disponuje duálním skladovacím systémem dvojitých kapes a také samostatnými ručními kapsami. Nike Tech Fleece Repel Jacket (v dámské i pánské variantě) dorazí do Evropy 1. října.

A to není vše, v kolekci Nike Tech Pack 2017 jsou i další kousky. Kompletní nabídka je k mání na nike.com a u vybraných prodejců.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit