Pražská část FASHION DEALã se uskuteční už za 3 týdny. Před několika dny hlavní organizátor informoval o tom, že se jedná o poslední z řady eventů, které spojují urban kulturu pod jednou střechou. Vzhledem k tomu, že událost každým rokem rostla i počtem návštěvníků a partnery nejen loňského ročníku byly velké značky jako Tatra banka, Red Bull nebo Jägermeister, tohle ukončení rozhodně nebude spojeno s neúspěchem.

Program tohoto posledního eventu, který se uskuteční 22. a 23. září 2017 v Praze v unikátních industriálních prostorech Továrny v pražských Holešovicích, však rozhodně nebude za ostatními ročníky zaostávat.

Kromě lokálních značek, prodejců a interpretů, kteří přinesou svůj merch, dostane prostor i umění. To je sice již od začátku pevnou součástí FASHION DEALã, ale organizátoři se nyní rozhodli přinést návštěvníkům přece ještě jednu novinku. Vzhledem k tomu, že tato poslední událost bude oslavou veškeré urban kultury, velká část prostoru bude věnována začínajícím a méně známým umělcům, kteří budou mít možnost vystoupit na stage-i rádia Evropa 2. Ten se bude nacházet přímo v centru prostorů.

Proto všichni, kdo chce využít příležitos, aby se zviditelnili, a troufají si veřejně vystoupit před davem lidí, můžou posílat svoji tvorbu na mail hello@fashiondeala.com. Přednost budou mít interpreti, kteří zpívají, nebo hrají na hudební nástroj. Rap je vítán taky, ale pouze s doprovodem live bandu.

Umělci, kteří chtějí vystavovat své díla, jako jsou obrazy, ilustrace, fotografie a podobně, mohou také posílat své portfolio na výše uvedený e-mail.

Samozřejmě, již tradiční součástí téhle události jsou nezapomenutelné afterparties, které budou v Praze vypadat následovně:

FRIDAY (22/9/2017):

PARTY Forbidden?! F*CK THEM. . . show must go on

Forbidden spot a.k.a nejbarevnější galerie na světě o několik týdnů ukončí své působení na tomto místě, stejně jak si dává FASHION DEALã na pár let pauzu. Dokonalý důvod k oslavě, protože my nikdy netruchlíme. Párty bude pod taktovkou F*CK THEM.

SATURDAY (23/9/2017):

Smack byl taky vždy pevnou součástí FASHION DEALã, ať už v Bratislavě nebo Praze. Proto oficiální tečkou za posledním ročníkem bude křest jeho nejnovějšího alba TERAPIE, který se uskuteční v klubu ROXY.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit