Pražská část FASHION DEALã se uskuteční už za 3 týdny. Před několika dny hlavní organizátor informoval o tom, že se jedná o poslední z řady eventů, které spojují urban kulturu pod jednou střechou. Vzhledem k tomu, že událost každým rokem rostla i počtem návštěvníků a partnery nejen loňského ročníku byly velké značky jako Tatra banka, Red Bull nebo Jägermeister, tohle ukončení rozhodně nebude spojeno s neúspěchem.

Program tohoto posledního eventu, který se uskuteční 22. a 23. září 2017 v Praze v unikátních industriálních prostorech Továrny v pražských Holešovicích, však rozhodně nebude za ostatními ročníky zaostávat.

Kromě lokálních značek, prodejců a interpretů, kteří přinesou svůj merch, dostane prostor i umění. To je sice již od začátku pevnou součástí FASHION DEALã, ale organizátoři se nyní rozhodli přinést návštěvníkům přece ještě jednu novinku. Vzhledem k tomu, že tato poslední událost bude oslavou veškeré urban kultury, velká část prostoru bude věnována začínajícím a méně známým umělcům, kteří budou mít možnost vystoupit na stage-i rádia Evropa 2. Ten se bude nacházet přímo v centru prostorů.

Proto všichni, kdo chce využít příležitos, aby se zviditelnili, a troufají si veřejně vystoupit před davem lidí, můžou posílat svoji tvorbu na mail hello@fashiondeala.com. Přednost budou mít interpreti, kteří zpívají, nebo hrají na hudební nástroj. Rap je vítán taky, ale pouze s doprovodem live bandu.

Umělci, kteří chtějí vystavovat své díla, jako jsou obrazy, ilustrace, fotografie a podobně, mohou také posílat své portfolio na výše uvedený e-mail.

Samozřejmě, již tradiční součástí téhle události jsou nezapomenutelné afterparties, které budou v Praze vypadat následovně:

FRIDAY (22/9/2017):

PARTY Forbidden?! F*CK THEM. . . show must go on

Forbidden spot a.k.a nejbarevnější galerie na světě o několik týdnů ukončí své působení na tomto místě, stejně jak si dává FASHION DEALã na pár let pauzu. Dokonalý důvod k oslavě, protože my nikdy netruchlíme. Párty bude pod taktovkou F*CK THEM.

SATURDAY (23/9/2017):

Smack byl taky vždy pevnou součástí FASHION DEALã, ať už v Bratislavě nebo Praze. Proto oficiální tečkou za posledním ročníkem bude křest jeho nejnovějšího alba TERAPIE, který se uskuteční v klubu ROXY.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?