Česká klubová scéna zažívá jedno ze svých nejlepších období a vy si tak můžete vybrat z pestré nabídky nejrůznějších eventů. Za zmínku stojí určitě večírky s názvem Funk’d Up, za kterými stojí Dryman a Denoir.

Díky téhle dvojici se už v Praze představila jména jako Preditah, DJ EZ, DJ Q, Bassboy nebo Scrufizzer. Právě s posledním jmenovaným se zavřeli do studia a výsledkem je velmi energická skladba Fall Back.

Singl vznikl už v loňském roce a slyšet jste ho tak mohli třeba na Radiu 1 nebo několika mejdanech. Oficiálně vychází až teď, ale zato rovnou s videoklipem, který se natáčel dvě noci během Scruffizerovy poslední návštěvy Prahy.

Těšit se můžeme také na Funk’d Up EP, které vyjde na londýnském labelu Low Pitched Records a samozřejmě i na další event, kam dorazí bassline legenda TS7, Smack, Slick Don a další!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?