Česká klubová scéna zažívá jedno ze svých nejlepších období a vy si tak můžete vybrat z pestré nabídky nejrůznějších eventů. Za zmínku stojí určitě večírky s názvem Funk’d Up, za kterými stojí Dryman a Denoir.

Díky téhle dvojici se už v Praze představila jména jako Preditah, DJ EZ, DJ Q, Bassboy nebo Scrufizzer. Právě s posledním jmenovaným se zavřeli do studia a výsledkem je velmi energická skladba Fall Back.

Singl vznikl už v loňském roce a slyšet jste ho tak mohli třeba na Radiu 1 nebo několika mejdanech. Oficiálně vychází až teď, ale zato rovnou s videoklipem, který se natáčel dvě noci během Scruffizerovy poslední návštěvy Prahy.

Těšit se můžeme také na Funk’d Up EP, které vyjde na londýnském labelu Low Pitched Records a samozřejmě i na další event, kam dorazí bassline legenda TS7, Smack, Slick Don a další!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit