Léto se pomalu blíží a pro hodně z nás bude ve znamení sportu. Taky už se těšíte až vyběhnete podél řeky nebo vyjedete na cyklovýlet? Milujete ten pocit volnosti, který zažijete jen v přírodě a příjemnou únavu, když se vrátíte domů? Pak přesně pro Vás jsou určeny následující řádky.

Na začátku všech nových dobrodružství a výzev by mělo být kvalitní funkční oblečení. Dejte sbohem vytahaným teplákům a tričkám. Pokud chcete pravidelně sportovat, potřebujete především oblečení z kvalitních materiálů. Déšť, teplo, vítr nebo zima, sportovat se dá v každém počasí, pokud máte to správné oblečení. Nejlépe takové, které dobře odvádí pot a zároveň udržuje příjemnou tělesnou teplotu.

“Žádný sport není pro Termovel příliš náročný”

Termovel je jednou z nejkvalitnějších značek s funkčním oblečením na trhu. Firma s dlouholetou tradicí si ve svých začátcích neukrojila zrovna malé sousto, když se vrhla rovnou do výroby oblečení pro rybáře a myslivce, kteří vyráží do přírody v každém ročním období a potřebují zůstat v suchu a teple za jakéhokoliv počasí. Po velmi kladných reakcích od spokojených zákazníků a s nově získanými zkušenostmi se v Termovelu pustili do přípravy nové univerzální kolekce určené pro potřeby široké veřejnosti. Jejich nové kousky si oblíbili především vysokohorští turisté, milovníci zimních sportů nebo cyklisté.

Další vizí značky bylo přijít na trh s příjemným a především maximálně funkčním oblečením pro každou aktivní ženu. Vzniklo tak oblečení, které poskytne nejvyšší možné pohodlí při každém pohybu a zároveň se může pyšnit neotřelým designem. V nabídce, tak naleznete dámskou kolekci plnou nejrůznějších barev, která oživí každý šatník. Termovel si je dobře vědom toho, že každá žena chce dobře vypadat i během sportování. Proto v nabídce naleznete také kolekci LUXURY, která obsahuje velmi stylové kousky oblečení s dotekem luxusu.

“I při náročném sportu se budete cítit, jako v bavlnce”

V nové kolekci jaro a léto je velkou měrou zastoupena vysoce kvalitní 100% MERINO vlna, díky které jsou jednotlivé kousky oblečení na dotek měkké a nedráždí pokožku. Tato velmi jemná vlákna přirozeně absorbují pot. Vlna navíc hřeje, i když je vlhká, což je další neocenitelná výhoda tohoto přírodního materiálu. Oblečení z MERINO vlny má antibakteriální účinky, a proto zabraňuje zápachu i při delším nošení, což může být pro mnohé nezaplatitelným pozitivem.

Nová kolekce na letošní jaro a léto je již nyní skladem na e-shopu výrobce, který naleznete na adrese www.termovel.cz. Při nákupu nad 1.000 Kč získáte dopravu ZDARMA. Navíc z každé uskutečněné objednávky jde 20 Kč na podporu Nadace Terezy Maxové dětem. Tak proč nespojit příjemné z užitečným?

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit