CZECHMAG vám přináší fotoreportáž z koncertu ruského rappera Pharaoha, který se odehrál v pátek, 28. 4. 2017, v pražské Uhelně.

Mladý a talentovaný Pharaoh, jméno, které poslední dobou znají skoro všichni, je nejvýraznější a nejúspěšnější zástupce vlny ruských rapperů, kteří se snaží západu ukázat, že Rusko má, samozřejmě kromě vodky, nekonečného přísunu bizáru, diskriminace homosexuálů a celkového nepráví, co ukázat a čím uchvátit. Toto se mu také úspěšně daří, kombinace jeho vzhledu, hlasového projevu a pro většinu posluchačů neobvyklé a dobře znějící ruštiny je úchvatná a z Pharaoha se stává celosvětově známá osobnost.

Samozřejmě že mladý Rus nebyl sám. Kromě něj nám v Uhelně zahrály i 2/3 HAHA CREW, respektive Samey a Dalyb, a “secret” host Tekashi69, jehož účast byla ale zmíněna už tolikrát, že překvapení to bylo leda pro ty, co poslední měsíc žili v jeskyni nebo někde na izolovaném venkově.

O fotky se postaral náš šikovný fotograf Tomáš Fiala. Později je ještě doplníme o trochu více neobvyklé analogové záběry a trochu obsáhlejší subjektivní report.

foto: Tomáš Fiala (Facebook, Instagram)
text: Dominik Bek

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?