CZECHMAG vám přináší fotoreportáž z koncertu ruského rappera Pharaoha, který se odehrál v pátek, 28. 4. 2017, v pražské Uhelně.

Mladý a talentovaný Pharaoh, jméno, které poslední dobou znají skoro všichni, je nejvýraznější a nejúspěšnější zástupce vlny ruských rapperů, kteří se snaží západu ukázat, že Rusko má, samozřejmě kromě vodky, nekonečného přísunu bizáru, diskriminace homosexuálů a celkového nepráví, co ukázat a čím uchvátit. Toto se mu také úspěšně daří, kombinace jeho vzhledu, hlasového projevu a pro většinu posluchačů neobvyklé a dobře znějící ruštiny je úchvatná a z Pharaoha se stává celosvětově známá osobnost.

Samozřejmě že mladý Rus nebyl sám. Kromě něj nám v Uhelně zahrály i 2/3 HAHA CREW, respektive Samey a Dalyb, a “secret” host Tekashi69, jehož účast byla ale zmíněna už tolikrát, že překvapení to bylo leda pro ty, co poslední měsíc žili v jeskyni nebo někde na izolovaném venkově.

O fotky se postaral náš šikovný fotograf Tomáš Fiala. Později je ještě doplníme o trochu více neobvyklé analogové záběry a trochu obsáhlejší subjektivní report.

foto: Tomáš Fiala (Facebook, Instagram)
text: Dominik Bek

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit