Vyšperkovaná akce – ŠPERKFEST 2 proběhl v rozlehlých prostorách Rock Café. Vystoupily undergroundové kapely, ale na programu byl i beatbox, nebo břišní tance.

Podívej se na fotky z akce od známé koncertní fotografky Anett Jodar, která se o fotky často stará kapelám jako Chinaski a No Name, nebo se podívej na aftermovie video, které si pro tebe organizátoři, kluci ze Šperkteamu, připravili.


Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit