Vůbec poprvé se v České republice představila kanadská dvojice Majid Jordan. Do pražského klubu Roxy přivezli show založenou na hitech  ze své poslední desky The Space Between.

Jako předskokani se představili Calin, Anett a STWO. Jejich počiny dostatečně stačily na přilákání a rozpohybování lidí pod stagí. Poté už byli na řadě samotní Majid Jordan. Než se lidé stačili rozkoukat, na stagi už lítal Majid Al Maskati a za pultem stál Jordan Ullman, oba skvěle sehraní – skoro jako by si četli myšlenky a přesně věděli, co se ten druhý chystá udělat.

Zazněly hity jako Gave Your Love Away, Body Talk, Phases, OG Heartthrob nebo One I want. V sále panovala skvělá atmosféra a každý si užíval emotivní hudbu od Majid Jordan.

Tito dva pánové mě opravdu mile překvapili, trošku jsem se totiž bál, že to nebude moc energická show, ale opak byl pravdou. Doufejme, že se k nám vydají brzy zpět a třeba i  s novou deskou.

foto: @matythecreator

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit