Vůbec poprvé se v České republice představila kanadská dvojice Majid Jordan. Do pražského klubu Roxy přivezli show založenou na hitech  ze své poslední desky The Space Between.

Jako předskokani se představili Calin, Anett a STWO. Jejich počiny dostatečně stačily na přilákání a rozpohybování lidí pod stagí. Poté už byli na řadě samotní Majid Jordan. Než se lidé stačili rozkoukat, na stagi už lítal Majid Al Maskati a za pultem stál Jordan Ullman, oba skvěle sehraní – skoro jako by si četli myšlenky a přesně věděli, co se ten druhý chystá udělat.

Zazněly hity jako Gave Your Love Away, Body Talk, Phases, OG Heartthrob nebo One I want. V sále panovala skvělá atmosféra a každý si užíval emotivní hudbu od Majid Jordan.

Tito dva pánové mě opravdu mile překvapili, trošku jsem se totiž bál, že to nebude moc energická show, ale opak byl pravdou. Doufejme, že se k nám vydají brzy zpět a třeba i  s novou deskou.

foto: @matythecreator

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE