Popularita fotoproduktů roste raketovou rychlostí. Zatímco ještě před několika lety pro nás byl vrcholem všeho hrneček potisknutý fotografií, dnes máme mnohem více možností, mezi kterými si můžeme vybírat. Fotoknihy, kalendáře a další lákavé produkty jsou stále oblíbenějším dárkem, na který se můžeme spolehnout kdykoli během roku.

Vzpomínky jsou věčné

Jestli existuje věc, kterou vám nikdy nikdo nevezme, pak jsou to vaše vzpomínky. Jenže i ty mohou po čase vyblednout, na některé dokonce nechtěně zapomeneme. Každý den toho prožíváme tolik, že si zkrátka nejsme schopni zapamatovat všechny výjimečné okamžiky.

Fotokniha je perfektním způsobem, jak si vzpomínky připomenout pokaždé, když budete chtít. Jistě si pamatujete generaci babiček, která nadšeně listovala fotoalbem plným fotek. Dnes jsme o pořádný kus dál a fotoalba nahradily praktičtější fotoknihy.

Vytvořit je můžete online z pohodlí domova

Dříve jste museli s filmem k fotografovi, který vám vzpomínky v podobě obrázků do několika dní vyvolal. I tady během let nastala pořádná změna. Fotokniha online je daleko pohodlnější a lákavější způsob, jak si vytvořit něco pěkného, aniž byste museli někam chodit. Pohodlně ji vytvoříte z pohodlí domova, kdy vám stačí připojení k internetu.

Nejen možnost vytvořit fotoknihu z domu je velkým lákadlem. Určitě vás osloví i přátelská cena, za kterou lze originální dárek pořídit. Cena se liší v závislosti na druhu vazby i počtu stránek.

Mějte vzpomínky stále na očích

Stejně jako jsou populární fotoknihy poskládané z vašich fotek, jsou neméně oblíbené také fotokalendáře. I ty můžete poskládat ze svých vzpomínek, případně ze vzpomínek osoby, pro kterou budete fotokalendář vytvářet jako dárek.

O vzhledu fotokalendáře rozhodujete vy. Můžete si vybrat mezi stolním kalendářem nebo kalendářem na zeď. Rozhodujete o uspořádání fotek a můžete zapisovat vzkazy k výjimečným dnům, například popřát k narozeninám nebo k svátku.

Zdroj foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock.com

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit