Florence + The Machine vydávají po letech nové album s názvem How Big, How Blue, How Beautiful.

Florence + The Machine je v současné době pro svoje fanoušky kult něčeho mimo tenhle svět díky předchozím albům Centuries a Lungs. Tomu je ale s novou deskou konec. Florence Welch se totiž rozhodla zpívat o normálním životě a kupodivu jí to jde. No, jde. Jde jí to úžasně.

Desku otevírá “hit na první poslech” Ship To Wreck s akustickou kytarou po celou délku stopáže. V následující What Kind of Man se zprvu bude jednat o pomalý, až melancholický song, který se v zápětí rozjede do pořádného drivu, který na koncertech bude skvěle fungovat.
A tak to vlastně jde po celou délku alba. Každý jednotlivý song je chuťovka sama o sobě. Queen Of Peace jakoby vypadl ze soundtracku k nějakému velkofilmu. Various Storms & Saints nebo Long & Lost jsou songy na půlnoční chill a naopak Caught zas na ranní cestu busem.

Album drží zvukově pohromadě, což je pro změnu práce producenta Markus Dravse, který tak navazuje na svoji práci z předchozích let pro kapely Coldplay, Mumford & Sons či Arcade Fire.

Florence Welch a celá kapela tak zas svoji hudbu dotáhli na to nejkvalitnější, co v dnešní hudbě můžeme slyšet.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit