Strespez na konci roku 2015, přesněji v prosinci, vydal EP Po Rokoch, na kterém jste mohli slyšet 9 tracků s hudbou od různých producentů. Od tohoto počinu uběhli 4 měsíce, Strespez ale nespí a posílá nám nový singl s názvem Flashback.

Na EP jste mohli slyšet celkem 2 věci produkované Kenny Roughem. Nový singl proukčně opět zastřešil Kenny Rough, který se postaral i o mix a master. Na refrénu je spolu se Strespezem i Nazor. V songu Flashback Strespez vzpomíná na své rapové začátky a také vzdává hold svému bratrovi.

Videoklip se natáčel v okolí Pezinka, lépe řečeno v lesích pezinskej baby a na chatě v Limbachu. Videoklip si vzal na starost talentovaný Martin Miko a je doplněn o úchvatné letecké záběry, se kterými vypomohl Andrej Migra.

zdroj:
Strespez TZ

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit