F*CK THEM je jedním z nejaktivnějších hudebních labelů na scéně. No raději se nechává nazývat spíše kreativním domem. Úzce spolupracuje se zahraničními hudebníky, jako je například Tekashi69 z Brooklynu, nebo Snubbs z Harlemu. Krom toho se také věnuje pořádání hudebních akcí nejen s kvalitními DJs a právě nejnovějším členem labelu je nadějná ukrajinská DJka – Masha LWP.

F*CK THEM zajišťuje podporu spoustě hudebních talentů a nejnověším z nich je Masha LWP. Jedná se o dvacetiletou DJku původem z Ukrajiny. Masha už ale skoro pět let žije u nás v Praze. Podle vlastních slov začala s hudbou již v mladém věku. Od 12 let se věnovala breakdancu a její nejlepší přítel byl v té době jedním z nejlepších DJů v Evropě. Co se týče vlastní dráhy djingu, tak na tu se vydala až v patnácti letech, kdy se začala učit “breaks funku”, který se hraje právě na breakdance závodech.

Dokud si nejsem jistá, že daný žánr hraju dobře, tak ho nikdy lidem nehraju.

Během studia na hudební škole se věnovala především “new schoolu”, ale to se po přestěhování do Prahy změnilo. Na pár let přestala hrát úplně a v dnešní době ji můžeme považovat spíše za djku hrající deep house, g-house a techno. Jak sama říká: „Mohu hrát veškeré žánry, ale mám takové osobní pravidlo, že dokud si nejsem jistá, že daný žánr hraju dobře, tak ho nikdy lidem nehraju.”

Pokud si chcete poslechnout nějaký ze setů Mashy, stačí navštívit F*CK THEM SoundCloud.

A co o nejnovějším členovi říká samotný zakladatel labelu YAK.SHA?

“Stále sa snažím čo najviac opakovať, že nie sme klasický hudobný label, ale skôr kreatívny dom, ktorý pomáha interpretom dostať ich prácu medzi širšie publikum. Za Mashu LWP som osobne veľmi rád, lebo mi jej selekcia viac priblíži hudobný žáner, ktorý hrá, no ktorý sledujem zatiaľ len veľmi povrchne a preto sa teším, že budem mať prísun fresh setov. Tiež je to ďalšie dievča pod našou strechou, čo podčiarkuje rovnoprávnosť, ktorú sa snažím udržiavať.”

INSTAGRAM:

FCK THEM www.instagram.com/fckthemcom
MASHA LWP www.instagram.com/love.weed.peace

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit