F*CK THEM je jedním z nejaktivnějších hudebních labelů na scéně. No raději se nechává nazývat spíše kreativním domem. Úzce spolupracuje se zahraničními hudebníky, jako je například Tekashi69 z Brooklynu, nebo Snubbs z Harlemu. Krom toho se také věnuje pořádání hudebních akcí nejen s kvalitními DJs a právě nejnovějším členem labelu je nadějná ukrajinská DJka – Masha LWP.

F*CK THEM zajišťuje podporu spoustě hudebních talentů a nejnověším z nich je Masha LWP. Jedná se o dvacetiletou DJku původem z Ukrajiny. Masha už ale skoro pět let žije u nás v Praze. Podle vlastních slov začala s hudbou již v mladém věku. Od 12 let se věnovala breakdancu a její nejlepší přítel byl v té době jedním z nejlepších DJů v Evropě. Co se týče vlastní dráhy djingu, tak na tu se vydala až v patnácti letech, kdy se začala učit “breaks funku”, který se hraje právě na breakdance závodech.

Dokud si nejsem jistá, že daný žánr hraju dobře, tak ho nikdy lidem nehraju.

Během studia na hudební škole se věnovala především “new schoolu”, ale to se po přestěhování do Prahy změnilo. Na pár let přestala hrát úplně a v dnešní době ji můžeme považovat spíše za djku hrající deep house, g-house a techno. Jak sama říká: „Mohu hrát veškeré žánry, ale mám takové osobní pravidlo, že dokud si nejsem jistá, že daný žánr hraju dobře, tak ho nikdy lidem nehraju.”

Pokud si chcete poslechnout nějaký ze setů Mashy, stačí navštívit F*CK THEM SoundCloud.

A co o nejnovějším členovi říká samotný zakladatel labelu YAK.SHA?

“Stále sa snažím čo najviac opakovať, že nie sme klasický hudobný label, ale skôr kreatívny dom, ktorý pomáha interpretom dostať ich prácu medzi širšie publikum. Za Mashu LWP som osobne veľmi rád, lebo mi jej selekcia viac priblíži hudobný žáner, ktorý hrá, no ktorý sledujem zatiaľ len veľmi povrchne a preto sa teším, že budem mať prísun fresh setov. Tiež je to ďalšie dievča pod našou strechou, čo podčiarkuje rovnoprávnosť, ktorú sa snažím udržiavať.”

INSTAGRAM:

FCK THEM www.instagram.com/fckthemcom
MASHA LWP www.instagram.com/love.weed.peace

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?