Určitě už jste slyšeli o koncertní sérii s názvem Excelent Jukebox. Co to vlastně ten Excelent Jukebox je? Kde se vzal? Jakého dalšího interpreta nám přinese? Každý další koncert je jedním velkým překvapením, které se zjeví jako blesk z čistého nebe a pokaždé nás ohromí tím, jaká jména s sebou přináší.

Nejtalentovanější umělci z celého světa, které si díky Excelent Jukeboxu můžeme vychutnat z bezprostřední blízkosti. Vidět je dřív než se z nich stanou takové hvězdy, že naplní O2 arénu a my budeme postávat někde vzadu obrovského davu a jen stěží je uvidíme. Tak přesně tohle je Excelent Jukebox. Projekt, který vznikl na konci roku 2013 ze společného nadšení pro hudbu a kulturu. Hlavním cílem je dovézt do ČR zajímavé talenty a umožnit tak divákům dostat se na jedinečné koncerty a prožít je tak, jak by se hudba prožít měla. Intenzivně, v dobré atmosféře, s dobrým pivem a v dobrém klubu.

To, že se jedná o projekt velmi úspěšný, svědčí i návštěvnost koncertů a jména interpretů, kteří už Českou republiku navštívili.

 V roce 2014 strhl svým koncertem zcela vyprodaný Lucerna music bar  James Arthur a za pár měsíců později to samé dokázalo americké seskupení Pentanonix. Koncertní šňůru pak doplnili jména jako – Kraak Smaak (NL), Cut Copy (AUS), AWOLNATION (USA), SOJA (USA), Gramatik (SLO) nebo Patrice (DE).

Jedinečnou šanci navštívit jeden z luxusních koncertů mají hudební fanoušci i letošní rok. Začátek eXcelentní série rozběhla KIESZA a následně skupina Jungle, která měla v Praze svou premiéru.

Fascinující MC Akua Naru zase uhranula svým vystoupením Palác Akropolis. Vyprodaným Lucerna music barem pak rozhýbal a k slzám se sám dojal velký Big Sean.

Pár měsíců do konce roku je ještě před námi a období koncertů se teprve blíží. Už teď ale víme, že se můžeme těšit na velká jména a skvělou show. Poprvé v historii svého působení zavítá do České republiky duo Rae Sremmurd, současné hvězdy hip hopové scény. Už teď je na facebookové události přihlášeno přes 2,5 tisíce účastníků. Koncert se sice uskuteční až 27. listopadu, ale počet účastníků neustále roste a tak je možné, že se Lucerna music bar opět otřese v základech. Jak to nakonec celé dopadne, můžete posoudit sami, stačí jen dorazit na koncert!

Jedno je ale jisté, touhle akcí si může Excelent Jukebox udělat další pomyslný zářez na pažbě a nám už je teď jasné, že to bude jak jinak než velké!


 

Nejbližší koncerty:

27. listopadu 2015 – duo Rae Sremmurd – Lucerna music Bar

https://www.facebook.com/events/400145266835652/

3. prosince 2015 – Everything Everything – Palác Akropolis

https://www.facebook.com/events/1015500958494528/

foto zdroj: Excelent Jukebox

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit