Rapper EGO, člen skupiny KONTRAFAKT z Piešťan, poměrně nečekaně vypustil song s názvem OBERÁM ŤA O ČAS. Dočká se stejného úspěchu jako Žijeme len raz?

O tom se dá zatím asi jen těžko spekulovat, nicméně už jen to, že doba vydání songu je velmi podobná jako před třemi lety u Žijeme len raz, dá se odhadnout, jaký má jedinečný flow vložený do EDM trapového beatu smysl. Song je z produkční dílny vcelku málo známého slovenského DJe a producenta Thomase Fronixe, a je velmi specifický. Tenhle beat skvěle doplňuje Egův rychlejší flow a projev, který lze jen těžko napodobit. Ale i přes to všechno se lidé na sociálních sítích ptají, zda je tento hudební počin jakousi novodobou náhražkou Žijeme len raz.
Vyjádřil se k tomu také sám Thomas Fronix na své facebookové fanpage: „Prosim vas neporovnavajte nasu novu skladbu so Zijeme Len Raz… tato skladba ma uplne inu myslienku, uplne inu hudbu a neviem ci sa to da nazvat letnou vecou, keze sme ju chceli dat von uz pred 5 mesiacmi…“. Takže sečteno podtrženo, Oberám ťa o čas nemá přímo konkurovat Žijeme len raz, ale má prostě přinést něco nového.

Zda se to povedlo, posuďte sami a napište nám váš názor!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit