Rapper EGO, člen skupiny KONTRAFAKT z Piešťan, poměrně nečekaně vypustil song s názvem OBERÁM ŤA O ČAS. Dočká se stejného úspěchu jako Žijeme len raz?

O tom se dá zatím asi jen těžko spekulovat, nicméně už jen to, že doba vydání songu je velmi podobná jako před třemi lety u Žijeme len raz, dá se odhadnout, jaký má jedinečný flow vložený do EDM trapového beatu smysl. Song je z produkční dílny vcelku málo známého slovenského DJe a producenta Thomase Fronixe, a je velmi specifický. Tenhle beat skvěle doplňuje Egův rychlejší flow a projev, který lze jen těžko napodobit. Ale i přes to všechno se lidé na sociálních sítích ptají, zda je tento hudební počin jakousi novodobou náhražkou Žijeme len raz.
Vyjádřil se k tomu také sám Thomas Fronix na své facebookové fanpage: „Prosim vas neporovnavajte nasu novu skladbu so Zijeme Len Raz… tato skladba ma uplne inu myslienku, uplne inu hudbu a neviem ci sa to da nazvat letnou vecou, keze sme ju chceli dat von uz pred 5 mesiacmi…“. Takže sečteno podtrženo, Oberám ťa o čas nemá přímo konkurovat Žijeme len raz, ale má prostě přinést něco nového.

Zda se to povedlo, posuďte sami a napište nám váš názor!