Máš už dost nudného oblečení bez nápadu a kuráže alespoň trochu se vychýlit z kurzu všednosti a ohranosti? Je pravda, že v našem malém českém rybníčku natrefíš na originální a zároveň kvalitní oblečení spíše sporadicky ve srovnání s tím, co je k dostání v zahraničí. Právě to s*alo zakladatele e-shopu Decadent Paradise.

“Nejsme másla a nejsme ani z cukru! Perníčky z nás neupečeš, jakmile se však objeví někde nějaká poleva, slíznem ji raz dva. Jsme prostě požitkáři! Jsme Jaro a Mato. Dva kamarádi, kterým z kapes čouhaj štangle neřestí a z očí pohoda,” popisují sami sebe oba zakladatelé. Decadent Paradise jsme založili, protože už jsme měli dost fádního oblečení bez vtipu. Toužili jsme nosit něco, co bude dealovat dobrou náladu a třeba to i brnkne na erotickou strunu,” dodávají na svém webu.

Hlavním tahounem nově vzniklého a spuštěného e-shopu jsou 2 značky, Made in Paradise a Memory Lane, za kterými stojí britský návrhář žijící v Hong Kongu – Maurice “MoMo” Maghnagi.


Pamatuješ ty dny, kdy jsi byl mladší a silnější? Všechno bylo mnohem jednodušší a všechno se dalo zvládnout levou rukou, lehce a bez starostí. Kocovina nic neznamenala a naše nároky a očekávání byly tak krásně nízké. Byly to časy, kdy k životu stačilo jenom něco sehnat, uvolnit se. Nic víc nebylo potřeba. Proč si to nepřipomenout? Made in Paradise – zkráceně MIP – je značka, která tě vrací zpět do nejlepších let.


Když vyrůstáš, tvůj život se postupně skládá ze zážitků, jak se ty a tvoji kámoši snaží dostat k zastřené erotice. Máš nějaké představy, ale žádné zkušenosti. Z idealizovaných naivních snů o extázi mezi mužem a ženou se stává spíše neočekávaná komedie, která v nejlepším případě končí orgasmem. Právě tyhle fragmenty vzpomínek jsou základem značky Memory Lane – jednoduše ML.

Pokud tě hongkongská móda zaujala, na facebookové stránce Decadent Paradise najdeš povedené lookbooky k aktuálním kolekcím.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE