Kolikrát se vám stalo, že se vám líbila nějaká akce na slevovém portálu, ale představa registrace, platby předem, stahování voucheru a jeho uplatnění vás nakonec od nákupu odradila?

V dnešní době je až s podivem, že využívání různých akcí a slev často podléhá prokazování se různými vouchery, kupóny, poukazy apod. Moc nám to nedává smysl. Proč by si měl kdokoliv kupovat nějaký “poukaz na akci” u třetí strany, který pak musí uplatnit, a nekoupí si přímo onu akci u jejího poskytovatele?

Není snazší zavolat do hotelu a objednat si jejich slevový pobyt, než si nejprve ověřovat termín, pak se někde jinde registrovat, někomu jinému platit předem, stahovat si “slevový poukaz na pobyt”, a pak tam teprve volat pro objednání?

Pokud to nedává smysl ani vám, a pokud vás zajímá, kde najít právě takovéto jednoduché akce, podívejte se na hoppi.cz!

Hoppi.cz je unikátní projekt inzertního serveru akcí a slev. Najdete na něm ty samé akce, jako na slevových portálech, ale tím veškerá podobnost končí! Na hoppi.cz totiž využíváte akce doslova “jedním klikem”. Bez registrací, bez plateb předem, bez voucherů a poukazů a hlavně, bez rizik. Vždy jednáte přímo s inzerentem, který akci zadával, a s žádnou třetí stranou. Stačí si tak pouze vybrat tu správnou akci, a inzerenta jednoduše přímo kontaktovat.

Hoppi.cz je spuštěno teprve od 1.2.2018, ale již po třech týdnech existence nabízí téměř 50 akcí od více než 20 společností, a další přibývají každým dnem. Poskytovatelé akcí přechází k hoppi.cz, a vědí proč! I pro ně totiž hoppi.cz nabízí podmínky, ke kterým se jinde nemohou ani přiblížit, což se ve výsledku samozřejmě projeví i na vztahu k jejich zákazníkům.

Zkuste to a přesvědčte se – využívat akce jednodušším, rychlejším a bezpečnějším způsobem prostě nejde! Když slevy, tak hoppi.cz!

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?