Kolikrát se vám stalo, že se vám líbila nějaká akce na slevovém portálu, ale představa registrace, platby předem, stahování voucheru a jeho uplatnění vás nakonec od nákupu odradila?

V dnešní době je až s podivem, že využívání různých akcí a slev často podléhá prokazování se různými vouchery, kupóny, poukazy apod. Moc nám to nedává smysl. Proč by si měl kdokoliv kupovat nějaký “poukaz na akci” u třetí strany, který pak musí uplatnit, a nekoupí si přímo onu akci u jejího poskytovatele?

Není snazší zavolat do hotelu a objednat si jejich slevový pobyt, než si nejprve ověřovat termín, pak se někde jinde registrovat, někomu jinému platit předem, stahovat si “slevový poukaz na pobyt”, a pak tam teprve volat pro objednání?

Pokud to nedává smysl ani vám, a pokud vás zajímá, kde najít právě takovéto jednoduché akce, podívejte se na hoppi.cz!

Hoppi.cz je unikátní projekt inzertního serveru akcí a slev. Najdete na něm ty samé akce, jako na slevových portálech, ale tím veškerá podobnost končí! Na hoppi.cz totiž využíváte akce doslova “jedním klikem”. Bez registrací, bez plateb předem, bez voucherů a poukazů a hlavně, bez rizik. Vždy jednáte přímo s inzerentem, který akci zadával, a s žádnou třetí stranou. Stačí si tak pouze vybrat tu správnou akci, a inzerenta jednoduše přímo kontaktovat.

Hoppi.cz je spuštěno teprve od 1.2.2018, ale již po třech týdnech existence nabízí téměř 50 akcí od více než 20 společností, a další přibývají každým dnem. Poskytovatelé akcí přechází k hoppi.cz, a vědí proč! I pro ně totiž hoppi.cz nabízí podmínky, ke kterým se jinde nemohou ani přiblížit, což se ve výsledku samozřejmě projeví i na vztahu k jejich zákazníkům.

Zkuste to a přesvědčte se – využívat akce jednodušším, rychlejším a bezpečnějším způsobem prostě nejde! Když slevy, tak hoppi.cz!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit