Limitovaná kolekce streetového oblečené My Dear bude dostupná ještě do konce tohoto roku. Název i designy jsou zatím tajné, ale vy můžete být první, kdo je uvidí. Zbyněk Štandera a jeho crew vyrazila nafotit kolekci do Rakouska, odkud postují nejnovější záběry na Snapchat a Instagram-Stories českého Jägermeisteru.

Kolekce je kompletně šitá v Česku v Karlových Varech. Součástí jsou i zimní bundy, kabáty nebo kalhoty, což předznamenává trend, v rámci nějž se My Dear již nesoustředí pouze na design potisků, ale především na originální střihy a prémiové materiály. „Vyzdvihl bych třeba kabát z nehořlavého sametu, k němuž si majitel může pořídit nový zapalovač vyrobený z betonu,” říká Zbyněk Štandera.

Kolekce obsahuje třináct různých věcí, přičemž od každé se bude šít nanejvýš patnáct kusů. Díky tomu téměř nehrozí, že by se dva majitelé stejných modelů potkali v jednom baru. „Nebude to moderna, v níž všichni jedou, vracíme se v čase a budeme retro,” prozrazuje Zbyněk. Pamětníci nejspíš nadskočí při zjištění, že se v rámci kolekce do Česka vracejí např. kožené ledvinky, které byly symbolem přelomu 80. a 90. let. Všechny modely kolekce budou laděné do kombinací barev bordeaux, lahvově zelené a černé.

Velkou novinkou u pardubické značky je zapojení stylisty Marka Volfa, s nímž Zbyněk poslední čtyři měsíce strávil hledáním nových látek a vhodných materiálů. Pokud už hledáte šperhák, na vypáčení kasy, měli byste vědět, že trika budou stát do 750 Kč, mikiny do tří tisíc a zimní bundy do pěti.

Pokud jste zvědaví, jak budou nové kousky vypadat, sledujte fotografickou road tour party My Dear na Snapchatu a Instagram-Stories jagermeistercz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit