Pražský rapper Darewin ze skupiny TUSY dnes vydává nový track i s videoklipem, který nese název “WTF”.

Novinku produkoval producent Dolin, který je společně s Conspiracy Flatem další člen TUSY crew. O vizuál se postarali Garden Boys, neboli Darewin a Hayypa. Track “WTF” bude společně s několika dalšími připravovanými singly předzvěst Darewinova dalšího připravovaného mixtapu ze série UPBOY.

Od Darewina tedy můžeme v blízké době očekávat několik singlů. Všechno to pak vyvrcholí jeho 6. mixtapem, na kterém momentálně usilovně maká. Všechny novinky ohledně Darewinovy tvorby najdete na jeho facebookové stránce. Zde si také můžete objednat jeho poslední mixtape “UPBOY 5”.

Tak jak se vám líbí nový počin Darewina? Těšíte se na jeho další připravované věci? STAY TUSY!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit