Rok 2016 je podle čínského kalendáře ve znamení Ohnivé opice. Rok Ohnivé Opice je rok úspěchu, prosperity, vychytralosti a next level kreativity. V duchu východoasijského horoskopu pro letošního rok se nese i design merche, který pro Queens exkluzivně připravil Dalyb.

“Naší dlouhodobé spolupráce s Dalybem se nesmírně vážíme. Obdivujeme přesah jeho kreativních myšlenek, které se zdaleka nedrží pouze v muzice. O společném merchi jsem se bavili už delší dobu a nyní můžeme jít hrdě s celou věcí ven. Year of Queens bude obsahovat dvě trička, mikinu s kapucou a dámský crewneck,” zní nadšeně z Queensu.

Dalyb x Queens merch půjde do prodeje v rámci instore only releasu v úterý 21. června v pražské prodejně. Ta se od 17. do 19. hodin promění na pop-up, kterému budou dominovat hořící Q a jeho samotný autor.

Lookbook nafotil bratislavský fotograf #1 Lousy Auber.

Sledujte informace na facebookové události Dalyb x Queens merch | instore only release a doražte v úterý do Queensu!

zdroj:
blog.queens.cz

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit