Značka Converse vůbec poprvé v historii představuje lokální influencery jako tváře komunikace nových jarních kolekcí One Star 2018. Modely s jednou kultovní hvězdou obouvají jedinci, kteří boří zaběhnuté stereotypy diktující, kým byste měli být. Nejinak je tomu v podání vybraných českých osobností.

One Star hvězdami lokálního contentu se stali mladí svérázní influenceři, kteří si dělají věci po svém, ať už jde o hudbu, umění, sport nebo styl oblékání. Prvním ze čtveřice je rapper Logic, který žije “to”, o čem ostatní jen mluví. Z oblasti umění jarní Converse One Star Pinstripe obul Kristián Mensa. Umělec samouk, který si ve své tvorbě rád hraje s jednoduchými a často přehlíženými objekty. Motto “vždycky s úsměvem” vystihuje skejťáka Petra Křepelku, který ani na focení nenechal stát prkno v koutě. Converse výběr originálních individualit uzavírá energická umělkyně Džana Valjevac, která baví nejen svými outfity na sociálních sítích.

Jarní kolekce One Star jsou k dostání v Converse monobrandu v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

Fotograf: Marek Mičánek
Art direction: Tereza Bílá
Styling: Jan Pokorný
Make-up, hair: Renata Zelinková
Produkce: Friendly Friends
Místo: Cash Only Studios P8

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?