Značka Converse vůbec poprvé v historii představuje lokální influencery jako tváře komunikace nových jarních kolekcí One Star 2018. Modely s jednou kultovní hvězdou obouvají jedinci, kteří boří zaběhnuté stereotypy diktující, kým byste měli být. Nejinak je tomu v podání vybraných českých osobností.

One Star hvězdami lokálního contentu se stali mladí svérázní influenceři, kteří si dělají věci po svém, ať už jde o hudbu, umění, sport nebo styl oblékání. Prvním ze čtveřice je rapper Logic, který žije “to”, o čem ostatní jen mluví. Z oblasti umění jarní Converse One Star Pinstripe obul Kristián Mensa. Umělec samouk, který si ve své tvorbě rád hraje s jednoduchými a často přehlíženými objekty. Motto “vždycky s úsměvem” vystihuje skejťáka Petra Křepelku, který ani na focení nenechal stát prkno v koutě. Converse výběr originálních individualit uzavírá energická umělkyně Džana Valjevac, která baví nejen svými outfity na sociálních sítích.

Jarní kolekce One Star jsou k dostání v Converse monobrandu v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

Fotograf: Marek Mičánek
Art direction: Tereza Bílá
Styling: Jan Pokorný
Make-up, hair: Renata Zelinková
Produkce: Friendly Friends
Místo: Cash Only Studios P8

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit