Zábavná oslava pop artu

Nová kolekce Chuck Taylor All Star Warhol se vrací na český trh již potřetí. Nezaměnitelný umělecký styl Andy Warhola z šedesátých let funguje díky jeho nadčasovosti i pro letošní sezónu. Dva z jeho nejslavnějších obrazů –  Andy Warhol Cow Wallpaper a Andy Warhol Flowers – se staly klíčovou inspirací pro hravou kolekci Chuck Taylor All Star Warhol.  

Každý model je oslavou individuality, představivosti a svobodného uměleckého projevu. Použité motivy květin předznamenávají úspěch tenisek v rámci nadcházející letní sezóny, jíž „flower power“ sluší.

Kolekce Chuck Taylor All Star Warhol nově reflektuje i UV tvorbu Andyho, modely jsou obohaceny o reflexní prvky zářící ve tmě. Tenisky jsou k dispozici v nízké i vysoké siluetě a také v popartových barevných kombinacích, které na jaře i v létě baví.

Dostupné barvy: Natural, Yellow,White,Red

Kolekce Chuck Taylor All Star Warhol je v prodeji u vybraných prodejců.


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit