Zábavná oslava pop artu

Nová kolekce Chuck Taylor All Star Warhol se vrací na český trh již potřetí. Nezaměnitelný umělecký styl Andy Warhola z šedesátých let funguje díky jeho nadčasovosti i pro letošní sezónu. Dva z jeho nejslavnějších obrazů –  Andy Warhol Cow Wallpaper a Andy Warhol Flowers – se staly klíčovou inspirací pro hravou kolekci Chuck Taylor All Star Warhol.  

Každý model je oslavou individuality, představivosti a svobodného uměleckého projevu. Použité motivy květin předznamenávají úspěch tenisek v rámci nadcházející letní sezóny, jíž „flower power“ sluší.

Kolekce Chuck Taylor All Star Warhol nově reflektuje i UV tvorbu Andyho, modely jsou obohaceny o reflexní prvky zářící ve tmě. Tenisky jsou k dispozici v nízké i vysoké siluetě a také v popartových barevných kombinacích, které na jaře i v létě baví.

Dostupné barvy: Natural, Yellow,White,Red

Kolekce Chuck Taylor All Star Warhol je v prodeji u vybraných prodejců.


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.