Každé roční období, každá módní sezóna s sebou přináší nové barevné trendy. Stejně tak i Converse každoročně představuje své pojetí barev na nadcházející sezónu. Aktuální řada Chuck Taylor All Star Seasonal Colors, která v sezóně jaro/léto 2016 sází na jistotu, je zárukou, která osvěží každý moderní šatník. Seasonal Colors nabízí jednolité provedení v nízkých a vysokých siluetách, která podtrhují aktuální roční období. Samozřejmě v kombinaci s ikonickým logem Chuck Taylor All Star. 

Sezónní barvy jako záruka, která vždy funguje.

Kolekce se skládá z šesti jednolitých barevných provedení, které evokují teploty vysoko nad nulou. Výběr trendy sezónních barev je inspirován východem a západem slunce, teplem i rozvernou jarní náladou.

Chuck Taylor All Star Seasonal Colors nejen doplní jakýkoliv outfit, ale udělají z něj stylovou záležitost. Barevné tenisky se neobejdou bez klasické pěticípé hvězdy, která je základním poznávacím znamením každého modelu Chuck Taylor.

Nová kolekce Chuck Taylor All Star Seasonal Colors je k dostání u vybraných prodejců a dostupné barvy jsou White, Pink, Yellow, Red, Blue a Charcoal.


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit