Každé roční období, každá módní sezóna s sebou přináší nové barevné trendy. Stejně tak i Converse každoročně představuje své pojetí barev na nadcházející sezónu. Aktuální řada Chuck Taylor All Star Seasonal Colors, která v sezóně jaro/léto 2016 sází na jistotu, je zárukou, která osvěží každý moderní šatník. Seasonal Colors nabízí jednolité provedení v nízkých a vysokých siluetách, která podtrhují aktuální roční období. Samozřejmě v kombinaci s ikonickým logem Chuck Taylor All Star. 

Sezónní barvy jako záruka, která vždy funguje.

Kolekce se skládá z šesti jednolitých barevných provedení, které evokují teploty vysoko nad nulou. Výběr trendy sezónních barev je inspirován východem a západem slunce, teplem i rozvernou jarní náladou.

Chuck Taylor All Star Seasonal Colors nejen doplní jakýkoliv outfit, ale udělají z něj stylovou záležitost. Barevné tenisky se neobejdou bez klasické pěticípé hvězdy, která je základním poznávacím znamením každého modelu Chuck Taylor.

Nová kolekce Chuck Taylor All Star Seasonal Colors je k dostání u vybraných prodejců a dostupné barvy jsou White, Pink, Yellow, Red, Blue a Charcoal.


O Converse

Společnost Converse Inc. se sídlem v Bostonu, Massachusetts je dceřinou společností firmy Nike Inc. Byla založena již v roce 1908 a za tu dobu si vybudovala reputaci americké původní sportovní značky – “America’s Original Sports Company”™, která je synonymem světoznámých modelů tenisek jako např. Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® či One Star®.

Dnes Converse nabízí originální portfolio pánské, dámské i dětské obuvi, ale soustředí se i na prodej doplňků a oděvů. Produkty Converse mají zastoupení ve více než 160 zemích světa.

Více informací o Converse na www.conversecz.com a sledujte @converse.