Nevěřte těm, kteří si myslí, že sportovní oblečení má být pouze pohodlné. Moderní móda diktuje svá vlastní pravidla a nabízí aktivním dívkám stylové oblečení. Není ostuda si je vzít do posilovny nebo třeba na procházku po městě. Hlavním pravidlem je vybrat si teplákovou soupravu, která vyhovuje vašemu typu postavy. Pak bude trénink efektivní a odraz v zrcadle se vám bude líbit, i když jste teprve na začátku své proměny.

S aplikací Shopsy zjistíte, jak si vybrat to nejlepší oblečení na cvičení. Zde najdete opravdu vše!

Módní sportovní oblečení pro dívky s postavou “hrušky”

Mezi majitelky hruškovité postavy patří například Jennifer Lopez a Rihanna. Zvláštnost tohoto typu pleti: bujné boky a dobře definovaný pas. Stylisté doporučují hruškovým dívkám nosit sportovní oblečení, které vyváží horní a dolní část těla. Důraz by měl být kladen na výstřih a boky by měly být tmavší. Dobrou volbou jsou tmavé přiléhavé kalhoty nebo kraťasy se světlým vrškem.

Jak se oblékat na trénink “jablečné dívky”?

Za typickou představitelku postavy “jablka” je považována Liv Tylerová. Dívkám s takovou pletí jsou vlastní krásné štíhlé nohy a poprsí. Problémovou oblastí je oblast břicha, kde se ukládají kila navíc. Pro dokonalý sportovní outfit zvolte kalhoty, které zdůrazní vaši postavu. Stylové overaly, které opticky zvýrazní vaši siluetu, kalhoty z elastické látky a jednobarevné bundy s výstřihy do U a do V vám udělají radost.

Sportovní vzhled pro “obdélníkové” ženy

Nejznámějšími představitelkami obdélníkové postavy jsou Coco Chanel a Gwyneth Paltrow. Problémem obdélníkových postav je téměř úplná absence pasu a výrazných boků. Dívky-obdélníkové jsou však šťastnými majitelkami štíhlých nohou, což je třeba zdůraznit. Ženám s tímto typem postavy stylisté doporučují oblékat klasické teplákové soupravy. Mikiny s kapucí na zip, úzké kalhoty a topy s odhalenými rameny zdůrazní přednosti a jemně skryjí nerovnosti.

Sportovní oblečení pro dívky s “trojúhelníkovou” siluetou

Nejznámějšími majitelkami “trojúhelníkové” postavy jsou Cameron Diaz a Jessica Biel. Zvláštností takové konfigurace je téměř úplná absence boků, jejichž objem je téměř totožný s pasem. Tato postava skutečně připomíná obrácený trojúhelník kvůli ramenům, která jsou širší než oblast boků. Výhodou “trojúhelníkového” uspořádání jsou štíhlé nohy. Chcete-li vypadat přitažlivě, volte čisté linie, geometrické siluety a pánské střihy tepláků, které opticky zakryjí nedostatek tvarů.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit