Converse není značkou pouze jednoduchých motivů a barev. Nová kolece Chuck Taylor All Star je připravena na jaro 2018 a nese jasné sdělení. Converse logo se nově rozprostírá přes celé modely a přináší z boty zcela nový dojem.

Polstrovaná stélka OrthoLite dodává klasickým plátěným Chuckům pohodlí, a tak se není třeba bát bolesti z celodenního nošení. Příjemná béžová barva v kontrastním spojení s výrazným černým a červeným logem pak spolehlivě rozzáří váš jarní šatník a dodá vašemu outfitu styl. Jakmile stylové Chuck Taylor All Star Wordmark obujete, stanou se vaší součástí a budou mluvit za vás.

Pokud i ty máš zájem, a chceš mít ve své sbírce tento kousek, tak jarní kolekce Chuck Taylor All Star Wordmark je k dostání v nové monobrandové prodejně v Centru Chodov a u vybraných prodejců značky Converse.

Dostupné barvy: NATURAL/BLACK/EGRET, NATURAL/ENAMEL RED/EGRET

Více o aktuálních kolekcích Converse najdete na www.conversecz.com. Sledujte novinky Converse také na Facebooku a Instagramu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?