Mág minimalistického techna a miláček všech djs – to je německý producent Christian Löffler, který s produkováním začal již ve svých 14 letech. Ve svých skladbách rád kombinuje melancholické polohy s euforickými a jeho kompozice ovlivňují i mimožánrové vlivy, jež ho v mládí formovaly – vážná hudba, minimalismus, ale i indie rock či jazz.

1. února přijede do Prahy v rámci showcase německého labelu Ki, Records, jehož je spolumajitelem. Doprovodí ho zpěvačka Mohna, dále Christianův krajan Sieren a ruský producent Monokle.
Ki znamená v japonštině strom a německý label stejného jména pěstuje od roku 2009 košatou diskografii hudebníků z celého světa, které spojuje cit pro zvukový detail.
Sieren představí v Paláci Akropolis své experimentální techno s vlivy britské bass music a ruský producent Monokle bude servírovat emocemi napěchovanou sofistikovanou elektroniku překračující hranice žánrů.

Můžeme se těšit i na Christianovo nové album Mare, které je spojením ambientu a techna.

Vstupenky jsou stále k dostání, a to například v síti GoOut.net.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit