Chinaski jsou zrovna na svém Rockfield turné, které jedou ke stejnojmenné desce, a oznámili už třetí koncert ve Fóru Karlín.

Chinaski patří k nejpopulárnějším kapelám v České republice, což dokazuje i čtvrté místo na udílení cen Slavík roku 2015. Minulý rok vydali své zatím poslední studiové album Rockfield, kde najdeme hity jako Víno nebo Každý ráno.

Jejich popularitu dokládají už dvě vyprodaná vystoupení ve Fóru Karlín v Praze, ke kterým se rozhodli přidat ještě třetí koncert, který se uskuteční 15. prosince. Vzhledem k rychlosti, se kterou se začaly prodávat lístky, jich už moc nezbývá, tak moc dlouho nevyčkávejte.

Lístky na stání můžete za 390 Kč koupit v síti Ticketportal a novinky ohledně koncertu můžete sledovat na facebookové stránce akce.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit