Už nějaký ten měsíc řešíme stále dokola ten samý problém. Jsme zavřeni doma a nevíme, do čeho rejpnout. Někdo se třeba začal učilt malovat, někdo dělá stojky a někdo zas třeba kouká do zdi. Je mnoho věcí, kterými lze nějaký ten čas zabít. Většina z nich ale po chvíli omrzí a jste nuceni se vrhnout na další. Víte ale, co vás zaručeně neomrzí a budete se k tomu chtít pořád a neustále vracet? Co je vrchol komfortu a slastiplného života? Jak už název článku vypovídá, poradíme vám, jak si zařídit to nejlepší domácí kino. A to aniž byste se kvůli němu museli zaprodat peklu.

Co budeme potřebovat do začátku

Základem domácího kina je pořádná obrazovka, která ukojí veškerou vášeň pro vaše oči. Žijeme ve 21. století a ačkoliv již dnes klasické televizní stanice často nahrazuje námi všemi oblíbený internet, nějakou tu TV má doma skoro každý.

Když už máme televizi, budeme na ní určitě chtít čas od času také něco přehrát. K tomu můžeme využít buď dlouhými léty ozkoušené DVD a Blu-Ray přehrávače, ještě delší dobou testovaný satelit anebo vám postačí klasický USB nebo jakýkoliv jiný přenosný disk.

A co dělá z domácího kina domácí kino

Alfou a omegou celého takového systému je pak ohromující zvuk. K tomu nejčastěji slouží kvalitní HI-FI reproduktory. Ty naplní místnost takovým zvukem, který vás ponoří do děje filmu a z pohodlí gauče se ocitnete třeba na druhém konci světa, nebo klidně i v úplně jiné galaxii. Výběr je jen na vás.

Abyste ale všechen ten zvuk měli pod kontrolou, a byli tak pány svého kina, budete potřebovat i výkonný zesilovač. Ten vám dá do rukou plnou moc k tomu, abyste přizpůsobili zvuk správné atmosféře a vychutnali si každý moment sledování.

Rada nad zlato

Abyste se ale nemuseli marně probírat celým internetem, udělali jsme hledání za vás a ušetříme vám beznadějné vybírání skrz nekvalitní a pochybné produkty i obchody. Ať už chcete udělat radost sobě nebo třeba ohromit své přátelé či partnerku/partnera, zařiďte si domácí kino od Melodyshop a ušetříte se zbytečného trápení a risku špatného výběru. Melodyshop má za sebou totiž více jak 15 let zkušeností a je zárukou kvality veškerého zvukové i světelné techniky.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit