Zima s sebou nepřináší pouze chlad a sníh, ale také každodenní problém s tím, co si vlastně obléct na sebe. Už nestačí jenom jednoduchý outfit jako kraťasy a tričko. Člověk musí přemýšlet o tom, jak se obléct co nejtepleji, stylově a zároveň nevypadat jako sněhulák. Jaké kousky jsou tedy na zimu nejlepší pro pořádného chlapa?

Koženky

Bunda s kožíškem je jedna z věcí, která by neměla v zimním šatníku pořádnýho chlapa chybět. Vytvoří image tvrďáka a zahřeje. A navíc retro je teď opět v módě.

Kabáty

Oblečení osvědčené generacemi. Elegance sama. Na trhu existuje spoustu střihů a barevných provedení. Podle nás černým či béžovým kabátem ale nikdy nic nezkazíš.

Cardigany

Už vás nebaví věčně kousající svetry od babičky, které vás navíc stylově vrátí do sedmdesátých let? Zkuste cardigan neboli prodloužený svetr. Cardigany nejsou pouze ženskou záležitostí. V poslední době se totiž čím dál tím víc těší mužské oblibě, protože vypadají neurvale, ale přitom stylově.

Vesty

Venku už je zima, ale zároveň není taková, abys musel být nabalený do svetrů a kabátů? Co takhle zvolit hezkou vestu? Vesta je v dnešní době již klasickým zástupcem mužského šatníku a ani slavné osobnosti se nebojí v ní vyjít mezi lidi. Stylové a přitom praktické.

Pokud tě některé kousky zaujaly a chceš najít na zimu skvělej outfit, tak neváhej a navštiv obchod budchlap.cz, protože neprohloupíš a ještě budeš vypadat skvěle.

 

Článek je reklamní sdělení