Elektronický mág Nèro Scartch představil 22. února klip ze svého nového alba Piece Of My Life a zve na křest. Premiéra videoklipu ke skladbě Across the Ocean proběhla exkluzivně na webu RedBull.cz. Nechte se pozvat na bizarní plavbu napříč mořem hudby a emocí a zkuste video dokoukat do konce.

Album Piece Of My Life, z kterého píseň pochází, je debut teprve jednadvacetiletého producenta Nèro Scartche, kapelníka dnes již dobře známých Mydy Rabycad. Režie klipu se ujal Risto Sokolovski, který celý debut smíchal ve svém studiu. Za kamerou stál Jan J. Filip.

„Když jsme míchali tuhle věc, kterou jsme s Honzou Drábkem složili, tak Risto poblouzněn pronesl, že by k ní chtěl natočit klip tak hroznej, že ho nikdy nikdo nedokáže dokoukat do konce. Spolu s úžasným týmem se nám to v Café Royal myslím dost dobře povedlo,“ říká o klipu sám producent Nèro Scartch. Scartchovo nové album Piece Of My Life je pak pohledem do jeho vnitřního světa: „Kdo dokáže číst mezi řádky, může poznat, co mě baví, těší i frustruje. A těším se taky, že celej ten materiál teď zahrajeme naživo!“

Křest debutové desky, která vyšla nedávno u Indies Scope, proběhne v úterý 23. února v Paláci Akropolis během audiovizuálního koncertu. Kromě Nèra na pódiu uvidíte už zmíněného spoluhráče z Mydy Rabycad – Jana Drábka s baskytarou, kytaristu Jana Matějku a bubeníka Svena Vikingsona.

Album pokřtí taktéž producent a Nèrův kolega Tomáš Konůpka, známý z kapel Android Asteroid nebo Mydy Rabycad. Můžete se těšit i na další osobnosti, které se na albu podílely, například Ecsona Waldese, jenž se postaral o master alba, koproducenta Yardu Helešice nebo designéra Pavla Fuksu. Role support bandu večera se ujme nadějná indie-brit-rocková kapela I Love You Honey Bunny.

Videoklip najdete exkluzivně na RedBull.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit