Při pořizování nových kousků do šatníku je důležité brát v potaz nejen jejich střih, který podtrhne vaše přednosti, ale také jejich barvu. Správně zvolená barevná kombinace totiž dokáže udělat s celkovým vzhledem učiněné divy. Zajímá vás, jaké barvy by vám v letošním šatníku rozhodně neměly chybět a jaké kousky byste si měly pořídit? Pak se pusťte do čtení.

Elegantní černá 

Asi nám taky dáte za pravdu, že jednou z barev, které by měly tvořit základ vašeho šatníku, je černá. Kousky v černé barvě jsou univerzální, snadno se kombinují a navíc opticky zeštíhlují postavu. Ve vašem šatníku by proto neměly chybět alespoň jedny černé kalhoty, jednoduché tričko a případně černé tenisky, které využijte ve městě i na procházce.

Univerzální bílá 

Barvou, která má v šatníku zásadní slovo, je bílá. Bílá barva je skvělá proto, že díky ní každý outfit vypadá mladistvě a navíc ji můžete libovolně kombinovat. Bez jakých bílých kousků se letos neobejdete? Bez bílých tenisek, které můžete hravě nosit ke kalhotám, šatům i sukním, a také bez jednoduchého bílého trička.

Nepřehlédnutelná neonová

Pokud chcete na jaře vyniknout, rozhodně se nebojte sáhnout po neonových barvách. Při volbě oblečení ve výrazné zelené, oranžové, růžové nebo žluté barvě je důležité myslet na to, že byste neměla outfit překombinovat. K výraznému vršku jsou vhodnou volbou jednoduché černé nebo bílé kalhoty. V módě jsou také neonové tenisky.

Módní metalické odstíny

Jedním z trendů letošního roku jsou metalické barvy v podobě zlaté, stříbrné nebo bronzové. Zatímco přes zimu se často objevovaly na zimních bundách, na jaře budou neodmyslitelnou součástí bot.

Jarní pastelové barvy 

Jaro je ročním obdobím, které patří barvám. Zaslouží si proto na chvíli odložit tmavé kousky a naopak sáhnout po těch, jež jsou jemné a podtrhují ženskost. Na jaře tedy rozhodně neuděláte krok vedle s pastelovým oblečením, které můžete snadno kombinovat. Skvěle vypadá třeba spojení světle modré a světle růžové. Zkombinovat však můžete také pastelové barvy s těmi křiklavými.

TIP: Jaro plné květin 

Na jaře se nemusíte bát ani sáhnout po oblečení se vzory. Sama uvidíte, že každá žena rozkvete ve chvíli, kdy si obleče šaty nebo sukni plnou květin.

Ideální barva pro vás? Řiďte se barvou svých očí

Každé ženě sluší trošku jiné barevné kombinace. Možná jste se doposud řídila barevnou typologií, která přirovnává ženy k ročním obdobím. Tato typologie však nemusí každé ženě sednout, protože každá žena je jiná a je těžké ji zaškatulkovat. Odborníci nyní radí vybírat barvu oblečení podle barvy očí, ne nadarmo se totiž říká, že vám oblečení jde skvěle k očím. A výběr barev podle očí je více než jednoduchý. Modrookým ženám neobyčejně sluší modré odstíny, hnědookým hnědé a zelenookým zelené.

Na kterou barvu nedáte dopustit vy? Padl vám do oka některých z našich tipů? Spomínaný sortiment naleznete na modanoemi.cz  Tak na nic nečekejte a udělejte si radost. 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit