AW LAB, globální hráč na poli urban a sportovního stylu se širokou nabídkou posledních modelů sneakerů i oblečení od těch nejznámějších značek, otevírá své první obchody v České republice. AW LAB je laboratoří trendů, která umožňuje mladým lidem neustále pracovat na vlastním moderním sportovním stylu.

V Itálii a Španělsku je AW LAB známou zastávkou sneaker entuziastů, jejíž obchody charakterizuje moderní a jasná koncepce s mottem “Play with Style”. Jde o poselství a výzvu bořit zavedená pravidla, nebát se, nesoudit a hledět vstříc vlastní budoucnosti bez stereotypů a klišé, s vlastním jedinečným stylem.

AW LAB vstřebává městskou kulturu prostřednictvím exkluzivních kolekcí ve spolupráci s velkými mezinárodními značkami – od uvedení „Kanye West’s Yeezy Boost by adidas Originals“ přes speciální spolupráce s Nike, Puma, Timberland nebo Vans až po kolekce oblečení a doplňků.

Černý Most a Chodov byly vybrány jako první lokace pro vstup AW LAB do Prahy, srdce Evropy.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit