Když se minulý rok dala kapela ArtVox zase dohromady, mysleli to opravdu vážně. Znovu o sobě dávají vědět novinkou Secret Of Myself a zvou vás na křest svého nového EP. V pátek 26. června se od sedmi hodin můžete těšit na čtveřici talentovaných muzikantů, kteří vás v prostorách pražského hudebního baru La Loca vytrhnou z každodenního života. Jako doprovodná kapela zazní plzeňská Isua a alternative-rock předvedou Sun Drive.

Kapela vznikla před čtyřmi lety a hlavní myšlenkou zakladatele Marka Diviše bylo přinést lidem zcela odlišnou a nekonvenční hudbu. ArtVox se již od svého vzniku vymykala současným trendům a svou hudbou se snažila oslovit duši publika. Inspiraci hledají muzikanzi v nejrůznějších žánrech od jazzu, rock-blues až po alternative-rock.

Po rozpadu kapely v zimě 2013 ji znovu sjednotil současný zpěvák a textař kapely Dario Beširevič spolu s kytaristou Markem Divišem. Následně se k ArtVox přidali ještě basák Jindřich Šebesta a bubeník Matouš Hrábek. Své působení odstartovali minulý rok singlem So Bad a letos v červnu pouští do světa další písničku s názvem Secret Of Myself.

Znovuzrozená kapela ArtVox složená z mladých umělců se ve svých písních snaží vyjádřit vlastní prožitky, zkušenosti a zážitky. Smutek, radost, životní pády a osudy jsou tím, co pohání kapelu dál při tvorbě vlastních singlů. „Když zpívám, dostávám se do určitého stavu, kdy se zaměřím čistě na své emoce, které mnou proudí, a skrze hlas je dostávám ven. Tak sděluji okolí, co mám na srdci a snažím se tak vyjádřit svůj osobní postoj ke světu,“ vysvětluje zpěvák Dario Beširevič.

Na akci jako doprovod vystoupí také pětičlenná kapela Isue, kterou můžete znát mimo jiné z X-Factoru 2014. Dále vystoupí Sun Drive, která se z pop-rocku dostala k tvrdším prvkům alternativ-rocku smíšeného se samply a elektronikou.

Křest jejich EP proběhne 26. června od sedmi hodin v prostorách hudebního baru La Loca v Praze. Vstupenky ve výši 80 Kč jsou k dostání na www.laloca.cz, www.smsticket.cz a www.goout.cz.

ARTVOX – Secret Of Myself (Official Music video)

Posloucháte ArtVox? Napište nám do komentářů, jak se vám líbí jejich singl Secret Of Myself!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit