Kytice růží, čokoládové pralinky nebo plyšák jsou klasikou, která neomrzí, ale zároveň moc nenadchne. Zkuste letos překvapit partnera či partnerku něčím neotřelým a využijte tipů aplikace 2GIS, díky které se v Praze neztratíte a poznáte zajímavá místa, kam na Valentýna.

Poodhalte pražská tajemství

Na Petříně už byl na Valentýna asi každý Pražan, zkuste tedy letos něco originálnějšího – například připnout si vlastní zámek na Karlově mostě nebo na Čertovce. Pokud zvolíte druhou možnost, doporučujeme spojit pomyslný akt uzamčení lásky s romantickou procházkou po Kampě. S využitím aplikace 2GIS můžete naplánovat každý váš krok a cestou navštívit například nejužší uličku v Praze, kterou projde vždy jen jeden člověk, a proto je řízena semafory. Symbolickým cílem valentýnského výletu může být i Vyšehrad, kde jsou v relikviáři uloženy ostatky svatého Valentýna.

kam na valentýna

Valentýnská večeře na lodi

Večerní plavba po Vltavě je vrcholem romantiky. Nechte se okouzlit krásou osvětlené metropole a vychutnejte si večeři ve dvou doprovázenou živou hudbou. S aplikací 2GIS si můžete dopředu naplánovat, kde před večeří zaparkujete vůz – najít volné místo v centru nebývá jednoduché a loď vyplouvá přesně na čas.

prague-220125_960_720

Dárek od srdce

Překvapte ji na Valentýna zlatem a diamanty. Do 10. února 2016 můžete v klenotnictví Lucy Diamonds koupit speciální valentýnskou edici šperků za 6 900 Kč. Edice obsahuje přívěsek Heart Holly ze 14k zlata s růžovým safírem a jeden ze čtyř prstenů Lucy Diamonds: Infinity, Love, Cross nebo Anchor ze 14k zlata s diamantem, který si vyberete.

2GIS_Lucy Diamonds

Originální klasika

Pokud byste přeci jen rádi darovali kytici, poohlédněte se po nějaké nevšední – například z ovoce či dortíků. Netradiční kytice potěší jak oko, tak i chuťové buňky. Překvapit svou lásku můžete i originálním vzkazem vytištěným na okvětní lístky růže. „Ať už chcete darovat cokoli, nejbližší prodejnu či provozovnu vám pomůže najít aplikace 2GIS. Ta vám zároveň poskytne informace o otevírací době, kontaktech, možnostech platby a dokonce i o parkování v okolí. Valentýnské shánění dárků pak bude hned jednodušší,“ říká Jan Vališ, ředitel společnosti 2GIS.

zdroj: www.potiskkytek.cz
zdroj: www.potiskkytek.cz

Aplikaci pro smartphony a tablety 2GIS si zdarma stáhnete přes App Store, Google play, BlackBerry World a Windows Phone Store. Po uložení do zařízení jsou všechny funkce dostupné i bez připojení k internetu. Informační systém s mapami 2GIS můžete používat i na svém počítači skrze stránky www.2gis.cz.


O 2GIS

2GIS je městský informační systém provozovaný stejnojmennou společností. Aktuálně zahrnuje více než 280 měst v 9 zemích světa včetně metropole České republiky. Díky 2GIS získají obyvatelé i návštěvníci Prahy informace o lékárnách, bankomatech, kadeřnictvích, restauracích, klubech, kinech, divadlech, vysokých školách, úřadech, policii a mnoha dalších organizacích.

Mapa 2GIS obsahuje detailní vyznačení silnic, chodníků a stezek s nejstaršími budovami i novostavbami. Součástí je také vyhledávání optimální trasy pro cestování MHD i autem. V adresáři se zobrazují podrobné informace o organizacích včetně kontaktních údajů, vstupů do budov a nejbližšího parkování, které několikrát do roka aktualizují specialisté společnosti 2GIS.

Informační systém s mapami 2GIS lze používat online na webových stránkách www.2gis.cz. Všechny funkce a mapy jsou dostupné i bez připojení k internetu prostřednictvím aplikace pro počítače, smartphony a tablety. Aplikace 2GIS je zdarma ke stažení přes App Store, Google Play, BlackBerry World a Windows Phone Store.

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit