Přemýšlíte o koupi nového vozu Subaru či uvažujete, kam své Subaru svěříte do kvalitní péče a servisu? Hledáte spolehlivého prodejce a servis? Hledat již nemusíte! Firma ALM Subaru sídlící v pražské Hostivaři toto vše splňuje. A mnohem více!

Firma Ladislav Marčík (SUBARU HOSTIVAŘ ALM) byla založena v roce 1989 a fungovala jako importér autodoplňků a autokosmetiky do ČR. Dovážené zboží distribuovala do široké obchodní sítě po celé ČR. Firma po krátké době působení na trhu rozšířila svou obchodní činnost a začala se věnovat servisu automobilů. V roce 1991 se stala oficiálním prodejcem automobilů Ford, které ale během jednoho roku vystřídaly japonské automobily Daihatsu. Automobilka Daihatsu se ale v roce 1996 rozhodla stáhnout z českého trhu a tak společnost musela hledat novou značku, kterou by mohla zastupovat. Díky rychlému a spolehlivému jednání importéra automobilů Subaru se firma stala autorizovaným dealerem této vyspělé a kultovní značky. Tu na našem trhu úspěšně reprezentuje dodnes.

Vedle jmenovaných služeb firma nabízí také autorizovaný záruční i pozáruční Subaru servis. V servisu firma nabízí širokou škálu možností a služeb, ze kterých je možné si vybrat. Jde o různé opravy a úpravy, výměny, servisy, měření a seřizování, diagnostiky a mnoho dalšího.

Další službou, na kterou se firma zaměřuje je bazar vozů Subaru. Vedle prodeje tak nabízí Subaru bazar, ve kterém si můžete pořídit ojeté vozy v dobrém stavu. Společnost tak nabízí celkové a komplexní služby, co se značky Subaru týče.

V současné době je firma Ladislav Marčík ALM kromě autorizovaným dealerem vozů Subaru také importérem a autorizovaným prodejcem prémiových značek autodílů a doplňků jako jsou Whiteline, HAWK Performance, DBA Brakes, TEIN Suspendion, HKS, ACL Bearings a další. Firma se již nesoustředí pouze na díly pro vozy Subaru, ale nabízí sortiment pro širokou škálu automobilových značek. Chcete-li kvalitní a spolehlivou péči o vaše Subaru, víte již kam se obrátit. Do Hostivaře!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit