Kayne West a adidas Originals přicházejí s novou verzí dnes již ikonických bot YEEZY BOOST 750, jejichž první model byl v roce 2015 začátkem spolupráce světoznámého rappera a značky se třemi pruhy.

Nové YEEZY BOOST 750 ve světle šedém semišovém provedení využívají ve své průsvitné podešvi technologii BOOST™, díky které boty poskytnou neopakovatelné pohodlí a zároveň nijak neochudí tenisky po designové stránce. Mezi další přednosti patří kůže prvotřídní kvality, semišová patní podšívka a prodyšný svršek boty, který přináší svému majiteli vítaný komfort. Spolehnout se může i na zesílené provedení oček na tkaničky, přizpůsobitelný suchý zip, který dodává teniskám neotřelý vzhled.

Jak Kanye West tak značka adidas se spokojí pouze s nejvyšší kvalitou a tuto filosofii uplatňují i u této spolupráce. YEEZY BOOST 750 ukazují jedinečnou kreativitu Kayneho Westa spolu s předními inovacemi ikonické značky adidas.

Doporučená cena je 9.499,- Kč.

YEEZY BOOST 750 budou v České republice dostupné exkluzivně na prodejně Footshop, Bubenská 1, Praha od 11. června 2016. www.adidas.com/KANYE

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit