Kayne West a adidas Originals přicházejí s novou verzí dnes již ikonických bot YEEZY BOOST 750, jejichž první model byl v roce 2015 začátkem spolupráce světoznámého rappera a značky se třemi pruhy.

Nové YEEZY BOOST 750 ve světle šedém semišovém provedení využívají ve své průsvitné podešvi technologii BOOST™, díky které boty poskytnou neopakovatelné pohodlí a zároveň nijak neochudí tenisky po designové stránce. Mezi další přednosti patří kůže prvotřídní kvality, semišová patní podšívka a prodyšný svršek boty, který přináší svému majiteli vítaný komfort. Spolehnout se může i na zesílené provedení oček na tkaničky, přizpůsobitelný suchý zip, který dodává teniskám neotřelý vzhled.

Jak Kanye West tak značka adidas se spokojí pouze s nejvyšší kvalitou a tuto filosofii uplatňují i u této spolupráce. YEEZY BOOST 750 ukazují jedinečnou kreativitu Kayneho Westa spolu s předními inovacemi ikonické značky adidas.

Doporučená cena je 9.499,- Kč.

YEEZY BOOST 750 budou v České republice dostupné exkluzivně na prodejně Footshop, Bubenská 1, Praha od 11. června 2016. www.adidas.com/KANYE