Další pokračování oblíbené hudební akce Addict už na sebe nenechá dlouho čekat. Party s podtitulem Fashion Week Edition proběhne jako součást Mercedes Benz Prague Fashion Week, který odstartuje již v pátek 17. března. Právě páteční noc bude jako stvořená pro další stylovou party v režii DJ NobodyListen a jeho hostů.

Addict #6 garantuje naprosto ojedinělý hudební zážitek. Party se odehraje ve třípatrové opuštěné budově na pražské Štvanici. Tento originální prostor slibuje punkové prostředí s tajemnou autentickou atmosférou. Tu ještě potrhne dokonalý zvuk z extra výkonného sound systému. Vše završí parádní vizuální doprovod, o který se postará Lunchmeat Studio.

Kromě samotného organizátora DJ Nobodylisten, který je ambasadorem Red Bull Music Academy pro Českou a Slovenskou republiku, na akci vystoupí i zahraniční DJs stars. V roli headlinera se objeví londýnský DJ Darq E Freaker, který odehraje set složený z mixu grimu, rapu a elektroniky. Další zahraniční hvězdou je francouzský DJ Big Dope P. Jeho vystoupení se ponese na vlnách future funku, rapu, footworku i techna.

Jak již napovídá podtitul Fashion Week Edition neodmyslitelnou součástí akce bude i móda. DJ NobodyListen se totiž věnuje i návrhářství. Na místě tak bude k vidění i ukázka oblečení z nové kolekce ODIVI Ivy Burkertové, na které se DJ NobodyListen podílel.

Party Addict #6 vypukne v pátek 17. března ve 22:00 hodin a pařit se bude až do 5:00 ráno. O dobrou náladu se kromě party DJs postará i ledově namražený Jägermeister. Vstupenky budou k dostání na místě za 200 Kč. Prostor má omezenou kapacitu, tak se rozhodně vyplatí dorazit co nejdříve.

Přesná lokace: Ostrov Štvanice 1125, Praha
FB události: ZDE

úvodní foto:
Dominik Bek (@dmnkbk)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit