Blíží se konec dubna a s ním se taky otevřou brány Roxy. Už 26. 4. 2016 vystoupí na stagi švédský rapper Yung Lean a Sad Boys Entertainment, takže pokud ještě nemáte koupené lístky, tak asi máte smůlu, protože Roxy hlásí vyprodáno. Ale zase nebuďte sad úplně, protože lidi, co si nakoupili spousty lístků a u toho jim blikaly dolary v očích, je zase začali rozprodávat zpět.

zdroj: http://citypages.cz
zdroj: citypages.cz

Po dvou letech, jednom měsíci a deseti dnech opět přivítáme Yung Leana v Praze. To už jste si ostatně mohli přečíst snad na všech internetech, i u nás. Od této poslední zmínky se stala spousta věcí i u kluků v Sad Boys Entertainment, na které se, snad, můžeme těšit.

25. února vyšlo album Warlord, o kterém se já osobně nebojím říct, že je největším progressem Yung Leanovy tvorby. Také je venku klip k tracku Afganistan a Miami Ultras, které jsou na zmiňovaném albu.

A s novou tour je samozřejmě i nový merch, který měl release taky v únoru a k dostání je na sbegear.com a snad bude i při pražském koncertu.

Yung Lean už samozřejmě tour objíždí. USA má za sebou a teď se chystá na evropskou část. Tu odstartuje 21. 4. v Brusselu, takže jestli ještě nemáte lístky do Prahy, tak můžete vyrazit tam, protože ta jako jedna z mála ještě není sold out.

Jediné, v co můžeme doufat, že neproběhne situace jako v Minneapolis a nějaký chytrák nenapíše na Reddit, že se při koncíku odpálí bomba. Na závěr si snad už jenom vychutnejte nový singl Sippin a 26. 4. se, doufám, vidíme v Roxy! A ještě jednou s/o Fource Entertainment za booking.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE