Blíží se konec dubna a s ním se taky otevřou brány Roxy. Už 26. 4. 2016 vystoupí na stagi švédský rapper Yung Lean a Sad Boys Entertainment, takže pokud ještě nemáte koupené lístky, tak asi máte smůlu, protože Roxy hlásí vyprodáno. Ale zase nebuďte sad úplně, protože lidi, co si nakoupili spousty lístků a u toho jim blikaly dolary v očích, je zase začali rozprodávat zpět.

zdroj: http://citypages.cz
zdroj: citypages.cz

Po dvou letech, jednom měsíci a deseti dnech opět přivítáme Yung Leana v Praze. To už jste si ostatně mohli přečíst snad na všech internetech, i u nás. Od této poslední zmínky se stala spousta věcí i u kluků v Sad Boys Entertainment, na které se, snad, můžeme těšit.

25. února vyšlo album Warlord, o kterém se já osobně nebojím říct, že je největším progressem Yung Leanovy tvorby. Také je venku klip k tracku Afganistan a Miami Ultras, které jsou na zmiňovaném albu.

A s novou tour je samozřejmě i nový merch, který měl release taky v únoru a k dostání je na sbegear.com a snad bude i při pražském koncertu.

Yung Lean už samozřejmě tour objíždí. USA má za sebou a teď se chystá na evropskou část. Tu odstartuje 21. 4. v Brusselu, takže jestli ještě nemáte lístky do Prahy, tak můžete vyrazit tam, protože ta jako jedna z mála ještě není sold out.

Jediné, v co můžeme doufat, že neproběhne situace jako v Minneapolis a nějaký chytrák nenapíše na Reddit, že se při koncíku odpálí bomba. Na závěr si snad už jenom vychutnejte nový singl Sippin a 26. 4. se, doufám, vidíme v Roxy! A ještě jednou s/o Fource Entertainment za booking.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit