Addict#10 – The Festival. NobodyListen si pro svůj jubilejní desátý Addict připravil skutečně speciální show. Klubový fenomén této doby se tentokrát odehrál v prostorech Malé sportovní haly v Praze za účasti několika předních hostů CZ/SK scény. K takto speciální akci jsme si připravili i speciální 3D fotoreport, o který se zasloužil Martin Tomáš.

Teprve 23 letý producent a DJ Jakub Strach aka NobodyListen, vytvořil ve spolupráci se svým týmem skutečně ojedinělý zážitek. Místem konání se stalo holešovické Výstaviště, konkrétně Malá sportovní hala, jejíž kapacita přesahuje 3000 míst. Ve speciální klubové úpravě se tak stala dějištěm pro konání velkolepých oslav jubilejního desátého Addictu. Aby se výsledný dojem zaručeně vryl do paměti, ve svých b2b setech se představilo hned několik labelů česko-slovenské scény.

Zúčastnění tak mohli být svědky neopakovatelné rave atmosféry a nekonečného moshpitu. Několika hodinové b2b sety byly doplněny o živá vystoupení labelových interpretů. Také nesmím opomenout účast zahraničních interpretů z UK, kteří reprezentovali Smackův A51 sound. Všechny zúčastněné labely se tak podílely na vzniku skutečně neopakovatelného hudebního zážitku, který tu doposud neměl obdoby. Díky různorodosti hudebních podkresů si musel přijít na své skutečně každý.

Bohužel Addict s sebou nepřinesl jen jeden, ale hned dva neopakovatelné zážitky. Po tom, co se povedlo překonat snad všechny klubové shows, se povedlo překonat i poslední zbytky lidské důstojnosti. To, že se na podobných akcích setkáte s hloupostí jedinců, kteří ani nedosáhli plnoletosti, je věc už standardní. Ovšem to, co se stalo u šaten, je věc dosud nevídaná. Údajně se několika jedincům nechtělo stát frontu na šatnu, a tak se zrodilo davové šílenství. To přes moshpit ve frontě u šatny přerostlo až k přelézání pultu a libovolnému braní věcí z háčků. Těžko uvěřit, že se taková věc skutečně odehrála. Mnozí si tak na události akce stěžovali na odcizení bund, batohů, klíčů, peněženek apod. Lidská hloupost tak dosáhla zcela nového levelu, nelze však vinit nikoho jiného, než opět a zase návštěvníky…

Nicméně z hlediska hudební stránky, se jednalo skutečně o nezapomenutelný zážitek. Celou halou se nesla skvělá atmosféra a rave, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Nobodymu se tak povedlo uskutečnit opravdu pekelnou a neopakovatelnou show obřích rozměrů, která na poli klubového hraní nemá obdoby.

3D foto: Martin Tomáš

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit