Pojďte blíže poznat oslnivou Blake Lively (27)! Určitě vás nepřekvapí, že tato krásná herečka je zároveň i modelka, zvolená v roce 2011 časopisem AskMen první z 99 nejkrásnějších žen světa. Téhož roku se stala tváří kampaně Mademoiselle pro značku Chanel.

Blake Lively-focení Chanel (www.purseblog.com)
Blake Lively-focení Chanel (zdroj: www.purseblog.com)

Blake Lively se narodila v srpnu 1987 v Tarzaně (USA) a pochází z velmi početné rodiny. Má 4 sourozence- Erica, Jasona a sestry Robyn a Lori. Její matka se jmenuje Elaine Lively a její otec je známý herec Ernie Lively, proto pro Blake nebylo tak těžké, dát se na hereckou dráhu. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila v jejích jedenácti letech a to ve snímku Sandman, režírovaném jejím otcem.

Poté si v roce 2005 zahrála ve filmu Sesterstvo putovních kalhot. Za tuto roli byla nominována na cenu Teen Choice Award. Rok poté získala roli v hororovém snímku Simon Says, a také ve filmu Accepted. V září 2007 měl premiéru seriál Super drbna (Gossip girl), ve kterém Blake Lively ztvárňuje Serenu van der Woodsenovou. Naposledy si zahrála ve filmu Divoši (Savages).

Focení pro časopis Vogue
Focení pro časopis Vogue (zdroj: talkthewalkstyle.blogspot.com)

Blake Lively měla v přepočtu 4 partnery. S prvním se seznámila v již zmíněném seriálu Super drbna a to s hercem jménem Penn Dayton Blake.

Blake Lively a Penn Badgley
Blake Lively a Penn Badgley (zdroj: www.aboutpennbadgley.com)

Dalším přítelem byl také dokonalý herec Leonardo Dicaprio. Vydrželi spolu 5 měsíců, rozešli se údajně kvůli pracovní vytíženosti.

Blake Lively s Leonardem DiCapriem
Blake Lively s Leonardem DiCapriem (zdroj: www.popsugar.com)

V současné době je již vdaná za herce Ryana Reynoldse. Seznámili se při natáčení filmu Green Lantern (2011). Páru se narodila krásná holčička jménem Violet a to ke konci prosince 2014. Více informací zatím médiím (Blake Lively a Ryan Reynolds) neposkytli.

Blake Lively s manželem Ryanem Reynoldsem (thebrostreet.com)
Blake Lively s manželem Ryanem Reynoldsem (zdroj: thebrostreet.com)
Ryan Reynolds a Blake Lively (www.popsugar.com)
Ryan Reynolds a Blake Lively (zdroj: www.popsugar.com)
Těhotná Blake Lively (http://www.glamourmagazine.co.uk/)
Těhotná Blake Lively (zdroj: www.glamourmagazine.co.uk)
Těhotná Blake Lively s manželem (www.x17online.com)
Těhotná Blake Lively s manželem (zdroj: www.x17online.com)
Čerstvě narozená Violet (www.flamingopink.com.au)
Čerstvě narozená Violet (zdroj: www.flamingopink.com.au)

 Také outfitům Blake Lively nelze nic vytýkat!!

Styl Blake Lively (nicovabeauty.com)
Styl Blake Lively (zdroj: nicovabeauty.com)
Styl Blake Lively (http://sassandthecityblog.com/)
Styl Blake Lively (zdroj: sassandthecityblog.com)
Podzimní outfity Blake Lively (news.instyle.com)
Podzimní outfity Blake Lively (zdroj: news.instyle.com)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit