V pátek 13. listopadu vychází na značce Indies MG debutové album Tomáše Haagera. Deska se jmenuje New a je podepsaná pouze autorovým příjmením.

Vydání desky doprovází také podcast, kterým Haager přispěl do série XPLAYMIX hudebního serveru Xplaylist.cz. Shrnul na něm starší i novější skladby, na kterých se podílel v rámci různých hudebních projektů, a to jak sólově (R. Mutt, Haager) či ve spolupráci s Jiřím Burianem (Ghostmother, Burian, One Bit Wonder).

Ještě než se stal hudebníkem, působil Tadeáš Haager jako hudební publicista. Psal do Rock & Popu, spolupracoval s Českou televizí mj. na pořadu Paskvil a prošel též několika rádii, než zakotvil na Radiu 1, kde působí dodnes. Paralelně se svými hudebními aktivitami se Haager zabývá i spojením hudby a obrazu, ať už coby člen videoartové dvojice TV Tiger či jako režisér videoklipů (mj. Floex, Adrian T. Bell nebo Karaoke Tundra).

Jeho podcast je dalším přírůstkem do série XPLAYMIX, kam pravidelně přispívají domácí i zahraniční producenti, hudebníci, djové a další lidé, kteří mají s hudbou tak či onak něco do činění. V minulosti to byli např. Samir Hauser, Martin Tvrdý, Aid Kid, Greg Roberts (Dreadzone) či  kapela Vessels.

Nové podcasty vychází každé druhé pondělí a kromě serveru Xplaylist.cz jsou ke slyšení rovněž na příslušném účtu na Mixcloudu.