Přejete-li si pořídit čističku odpadních vod, kanalizaci, vodovodní přípojku nebo studnu, plzeňská projekční kancelář ZAKRA je pravá volba. Firma působí po celém Česku a má za sebou již více než 500 zhotovených projektů s 99 % pozitivní zpětnou vazbou.

Od projektantů ze ZAKRY získáváte celé řešení na jediném místě. Po počátečním rozhovoru, kdy podebatíte s konzultantem nad situací a projdete si společně vaše představy, od firmy za velmi nízkou cenu dostanete nejen hotový projekt ale i příslušné dokumenty, nutný odborný posudek a další poradenství. (Úvodní konzultace je však zdarma a nezávazná.)

Co se týče vyřizování oficialit (je nutné povolení od příslušného úřadu), i s tím vám dokáže kancelář ZAKRA pomoci. V rámci balíčku jejích služeb totiž získáte i asistenta, který za vás papírování vyřídí. Pokud vás zajímá více, zkuste si pročíst například tyto články: co čekat od ČOV, hydrogeologický posudek k ČOV nebo jak probíhá instalace ČOV. Na blogu ale najdete i dostatek informací k ostatním druhům vodohospodářských projektů.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit